YouTube videosu çekmek için uygulama önerisi

ZimbabveliKahin

Decapat
Yer
Zimbabve
Daha fazla  
Meslek
Kahin
İyi forumlar herkese.
Ben çocuklar için hikayeler seslendireceğim bir YouTube kanalı açmak istiyorum. Görsel olarak hikayeden fotoğraflar kullanmayı düşünüyorum. Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yani sesim nasıl daha iyi gelir veya videonun görselini nasıl düzenlemeliyim bilmiyorum. Önerebileceğiniz uygulamalar varsa sevinirim.

İyi forumlar herkese.
Ben çocuklar için hikayeler seslendireceğim bir YouTube kanalı açmak istiyorum. Görsel olarak hikayeden fotoğraflar kullanmayı düşünüyorum. Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yani sesim nasıl daha iyi gelir veya videonun görselini nasıl düzenlemeliyim bilmiyorum. Önerebileceğiniz uygulamalar varsa sevinirim.
Bu işler için olan programlar genelde dolarla satılır ve aylık veya yıllık olarak ücretlendirilir. Ayrıca çok pahalı olur. Kısaca orijinal yoldan bu işi yapmak için 300 dolar falan paranız olması gerekiyor veya @Recep Baltaş'ın da yaptığı gibi kazanç sağlayana kadar korsan kullanabilirsiniz. Gelelim program önerilerine.

Video çekmek için:
OBS: Ücretsiz.
Bandicam: Paralı.

Video düzenlemek için:
Adobe After Effects: Paralı.
Camtasia Studio: Paralı.

Ses kaydetmek için:
AudaCity: Ücretsiz.

Video içindeki fotoğrafları düzenlemek için:
Paint.NET: Ücretsiz.
Adobe Photoshop: Paralı.

Eğer sadece ses kaydetmek isterseniz:
Windows Ses Kaydedici
Audacity (detaylı)

Ekran Kaydı İçin:
Eğer Nvidia Ekran Kartı Kullanıyorsanız (GTX Serisi):
GeForce Experience
OBS

Edit İçin:
DaVinci Resolve (Gördüğüm en iyi ücretsiz edit programı. Profesyonelinden acemisine bu işten azıcık anlayan birinin temel ihtiyaçlarını, çok anlayanın neredeyse tüm ihtiyacını karşılar.
Windows Movie Maker (Aşırı basit)

Photoshop:
Paint
Photoscape

Önerdiklerimin hepsi ücretsiz. Edit için Camtasia çok iyi ama çok pahalı (250 Dolarcık). Photoshop için Adobe tavsiyemdir çünkü önerdiklerim temel seviye.

Audacity Windows 10 içinmiş. Benim laptopum Windows 8.1. Başka önerebilir misiniz?
Windows 8.1 için de kullanabilirsiniz.
Ses için:
--> Audacity
--> Adobe Audition
Video için:
--> Ekran kartına göre Radeon Relive(AMD) veya Shadowplay(Nvidia)
--> OBS
Fotoğraf için:
-->Adobe Photoshop
-->Adobe Illustrator

Windows 10 içinmiş. Benim laptopum Windows 8.1. Başka önerebilir misiniz?
Windows 8.1 için son versiyonu indirmeniz yeterli. Bakın:
InkedDesktop Screenshot 2020.07.28 - 07.50.11.38_LI.jpg

Geri
Yukarı