YouTube'da 4000 saati geçince para kazanma açılır mı?

Byrk

Centipat
Daha fazla  
Kanalımı 19 Ağustos 2021'de açtım ama hala 4000 saati geçemedim. Şartlarda 12 ayda 4000 saati geçin yazıyor yine de o saati geçince para kazanmam açılır mı?

Kanalımı 19 Ağustos 2021'de açtım ama hala 4000 saati geçemedim. Şartlarda 12 ayda 4000 saati geçin yazıyor yine de o saati geçince para kazanmam açılır mı?

1000 Abone de lazım o adımda var

1000 abone'nen var mı? Varsa açabilirsin en son öyleydi kurallar değişmediyse eğer.

4k saat izlenme ve 1000 abone kuralı geldi maalesef.
4000k demek? Baya iyiymiş hocam kaç yapıyor o? Adam aynı şeyi söylemiş zaten sizinle neden beğenmedim atıyorsunuz?

4000k saat izlenme ve 1000 abone kuralı geldi maalesef.

Eğer öylese açabilir neden dislike attın ki?
4000k saat değil 4000 saat 4000k saatin ne kadar çok olduğunun farkında mısın?
4000k saat 16 milyon gün eder şu anda o kadar izlenen bir YouTuber hayatta değil.

Adam zaten 4000 saati geçmiş veya geçmemiş kuralı biliyor neden tekrar yazma ihtiyacı duyayım?

Dislike atmak için dislike atıyorsun adam zaten 4000 saati geçmiş neden tekrar yazma ihtiyacı duyayım?
Uzatmaya gerek yok bence dostum boşuna adamın konusunu hiç etmeyelim. Bence konu hakkında konuşmaya devam edelim. Burası kavga edilecek bir yer değil arkadaş.

Dislike attım diye bu kadar uzatmanıza bence hiç gerek yoktu. Ben zaten yazım yanlışı yaptım dedim o konu üzerin de daha fazla uzatmanız doğru değil.

1000 abone'nen var mı? Varsa açabilirsin en son öyleydi kurallar değişmediyse eğer.

Söylediğim gibi kanalı 1 yıl önce açtım 2300 saatim var 450 abonem var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…