YouTube'da çoğu yorumuma uygunsuz içerikli yanıt yazılıyor

Makaleler
9
Yer
Detroit
YouTube'ta yıllardan beri belki yüzlerce videoya yorum atmışımdır. Nedense birkaç hafta kadar önce bir yorumuma saçma sapan profil görsel ve profil ismiyle biri yanıt yazdı. Ardından ona benzer profillerle diğerleri. Artık diğer yorumlarıma da geliyor benzer profillerin yanıtı. Her yorumu uygunsuz içerik diye raporluyorum ama tüm profiller birbirinden farklı olduğu için bu yorumların ardı kesilmiyor. YouTube e-posta bildirimlerimi kapattım. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da bayadır geliyor kardeşim, itibar etmemekte fayda var.

Bot işgali var, kadın fotoğrafları ve cinsellik içerikli mi bahsettiğin şeyler?
Evet, bot işgali. Ama nedense tüm yorumlar video ile ilgili, teker teker yazılmış gibi. Veya yapay zekayı öyle programladılar ki videoyu anlayıp alakalı yorum yazıyorlar.
Bir tanıdığın kasıtlı yapıyor olabilir mi?
Pek düşünmüyorum ama eğer gerçekse
Bana da bayadır geliyor kardeşim, itibar etmemekte fayda var.
Yalnız işte bildirim kutusunu işgal ediyor, biri bildirim kutuma baksa yanlış anlar

Yorum atmayı bıraktım bu yüzden.

Bot olabilirler. Bot olmasalar bile insanların bu botlardan ne farkı kaldı ki? Herkes toksik, saygısız ve eğitimsiz.

Bot olabilirler. Bot olmasalar bile insanların bu botlardan ne farkı kaldı ki? Herkes toksik, saygısız ve eğitimsiz.
İnsanlar her yorumun altına seks izlemek için tıkla deyip Hwksıuwbal.Pslsnabao şeklinde linkler mi veriyor?

İnsanlar her yorumun altına seks izlemek için tıkla deyip Hwksıuwbal.Pslsnabao şeklinde linkler mi veriyor?
Yapan psikopatlar eminim vardır fakat bahsettiğim şey bu değil. Yaptığım iş dolayısıyla insanların çoğunluğunun nasıl bir zeka seviyesine sahip olduğunu rahatça görebiliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…