YouTube'da reklam engelleyici açıkken video izlenmiyor

KargaReis27

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. ben Opera GX kullanıyorum. Tarayıcımda reklam engelle seçeneği bulunuyor ben de kullanıyorum ancak bu özellik yüzünden YouTube'da sorun yaşıyorum. Birkaç gün önce uyarıyordu ve artık hiçbir videoyu açmıyor. Sorun şu şekilde:

Gördüğünüz gibi videoları açmıyor.

YouTube un yeni kuralları.Yapacak bir şey yok maalesef. Ya reklam engelleyiciden vazgeçeceksiniz, ya da YouTube'dan.

Artı -1 Eksi
Hiç YouTube premium almadıysanız daha önce ücretsiz bir şekilde alabiliyorsunuz bir aylığına yanlış hatırlamıyorsam. Uğraşmayın, alın YouTube premium keyfinize bakın.

Artı -1 Eksi

Brave kullanıyorum bende sıkıntı yok deneyin isterseniz arayüz de güzel ya da reklam engelleyiciyi kapatmanız lazım mecbur.

YouTube'un yeni kuralları. Yapacak bir şey yok maalesef. Ya reklam engelleyiciden vazgeçeceksiniz, ya da YouTube'dan.

Reklam engelleyicisi çok iyi. Saçma sapan reklamlardan koruyor. Ancak YouTube olmazsa olmaz. Ya premium alacağım ya da başka seçenek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…