YouTube'da videolar siyah ekranda açılıyor

firatbtw

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam, ben bu sorunu yaklaşık 3-4 aydır yaşıyorum YouTube'a da geri bildirim gönderdim yani bir şekilde iletişime geçmeye çalıştım bu sorunla alakalı ama olmadı.
Arkadaşlar YouTube ilk açıldığında sağ alt köşede mini oynatıcı aynı böyle resimdeki gibi açılmış oluyor ve ben ana sayfa üzerinden bir video açtığımda ise ikinci resimde gördüğünüz gibi sayfa öyle açılıyor. Yani ne video geliyor ne de ses geliyor direkt olarak video açılmıyor. Bunu ne yapsam düzeltemedim. Tarayıcı değiştirmek istemiyorum fakat pek düzelecek bir durum gibi durmuyor. Bu sorunu yaşayanlar var mı? Düzeltebilen varsa ne güzel olur.
Sistemim:

sistem.png

Screenshot_1mini oynatıcı.png

yt sorunu.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, ben bu sorunu yaklaşık 3-4 aydır yaşıyorum YouTube'a da geri bildirim gönderdim yani bir şekilde iletişime geçmeye çalıştım bu sorunla alakalı ama olmadı.
Arkadaşlar YouTube ilk açıldığında sağ alt köşede mini oynatıcı aynı böyle resimdeki gibi açılmış oluyor ve ben ana sayfa üzerinden bir video açtığımda ise ikinci resimde gördüğünüz gibi sayfa öyle açılıyor. Yani ne video geliyor ne de ses geliyor direkt olarak video açılmıyor. Bunu ne yapsam düzeltemedim. Tarayıcı değiştirmek istemiyorum fakat pek düzelecek bir durum gibi durmuyor. Bu sorunu yaşayanlar var mı? Düzeltebilen varsa ne güzel olur.
Sistemim:

Eki Görüntüle 1514149

Eki Görüntüle 1514136

Eki Görüntüle 1514134

Farkı bir Browser'da açmayı denedin mi ? Aynı sorun var mı bir bak muhtemelen kullandığın bir Extension'dan kaynaklı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlardan donanım ivmeli hızlandırmayı kapatın.

Hocam bu ne için? Yaptım fakat işe yaramadı.

Farkı bir Browser'da denedin mi açmayı aynı sorun var mı bir bak muhtemelen extension kaynaklı olabilir.

Opera'da yaptı mı yapmadı mı onu hatırlamıyorum ama Brave'de de yapmıştı. Şu an için Firefox üzerinden takılıyorum bunda yapmıyor. Ben de öyle düşündüm çok fazla eklenti kullanıyorum nasıl bulabiliriz acaba ya bayağı kafa yorucu olacak benim için :D

Hocam bu ne için? Yaptım fakat işe yaramadı.

Opera'da yaptı mı yapmadı mı onu hatırlamıyorum ama Brave'de de yapmıştı. Şu an için Firefox üzerinden takılıyorum bunda yapmıyor. Ben de öyle düşündüm çok fazla eklenti kullanıyorum nasıl bulabiliriz acaba ya bayağı kafa yorucu olacak benim için :D
Hepsini devre dışı bırak tek tek aktifleştir. Muhtemelen bulursun bu şekilde.

Hepsini devre dışı bırak tek tek aktifleştir. Muhtemelen bulursun bu şekilde.
Birkaç tane eklentiyi kapatım ve o siyah pencere kısmında video çıktı kapattım. Galiba bahsettiğiniz gibi o eklentilerden birinden dolayı kaynaklanıyordu. Biraz daha deneyeceğim eğer olduysa çözüldü demektir.

Geri
Yukarı