YouTube'daki Para Kazanma Videoları

MeReKGs67

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Çoğunuz biliyordur. YouTube'da günde 20 dolar kazan, ayda 1000 dolar kazan tarzı binlerce video var. Sizin bu tarz videolardan hiç yararlandığınız oldu mu, yani para kazandığınız? Ben şahsen %90'ına inanmıyorum, çoğu kişi bu tarz videoları yayınladığı video üzerinden ve kayıt olmak için falan paylaştıkları referanslı linklerden bir miktar para kazanıyor. Yani kazanan izleyici olmuyor. R sizlerin düşünceleri nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yapılması basit işlerle kazanırsınız diyenler yalancı, ama birkaç kişi var. Shipping falan öğretiyor, onların doğruluk payı var.

Selam arkadaşlar. Çoğunuz biliyordur. YouTube'da günde 20 dolar kazan, ayda 1000 dolar kazan tarzı binlerce video var. Sizin bu tarz videolardan hiç yararlandığınız oldu mu, yani para kazandığınız? Ben şahsen %90'ına inanmıyorum, çoğu kişi bu tarz videoları yayınladığı video üzerinden ve kayıt olmak için falan paylaştıkları referanslı linklerden bir miktar para kazanıyor. Yani kazanan izleyici olmuyor. R sizlerin düşünceleri nelerdir?
Benim silinen bir YouTube kanalım vardı spamdan dolayı haksız yere silinmişti itiraz de etmedim uğraşmadım yoğun olduğum için. Ama para kazanıyordum yani 1000 görüntülenmeye 5-6TL gibi bir para reklam sonuna kadar izlenirse veya tıklanırsa artıyor bu rakam. 1000 Dolar falan için çok zorlamak lazım baya bi zorlamak lazım hatta :D Adblocker olanları vs. Sayarsak 10TL falan kazanırım. Aylık max 20-25TL arası kazanıyorum yeni vergi geldi yani çoğunluğu yalan gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı