YouTube'de Video İzlerken Yeşil Şeritler

skaDa

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. YouTube'de video izlerken bazı videoların belirli saniye aralığında anlık olarak bu şeritler geliyor, o saniye aralığına ne zaman dönsem aynı şeritler oluşuyor. Ek olarak o saniye aralığının üzerine direk basarsam video ilerlemeye devam ediyor: Fakat o aralıktaki görüntü hiç yüklenmiyor, fotoğraf gibi donup kalıyor.

Screenshot_2.png

Buyurun video da çektim. Video izlerken şeritler

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. YouTube'de video izlerken bazı videoların belirli saniye aralığında anlık olarak bu şeritler geliyor, o saniye aralığına ne zaman dönsem aynı şeritler oluşuyor. Ek olarak o saniye aralığının üzerine direk basarsam video ilerlemeye devam ediyor: Fakat o aralıktaki görüntü hiç yüklenmiyor, fotoğraf gibi donup kalıyor.

Eki Görüntüle 423039

Buyurun video da çektim. Video izlerken şeritler
Hangi tarayıcı?

Sadece video izlerken olması çok ilginç bir hata. Normalde olsa ekran kartı sıkıntısı derdim ama daha önce hiç böyle bir sorun görmedim. Mesajım bulunsun takipteyim.

Ekran kartı sürücüleriniz güncel mi?
Evet bütün sürücülerim güncel. Birkaç gün önce mavi ekran sıkıntısından format atmıştım, format atmadan önce de aynı hatayı alıyordum.
Hangi tarayıcı?
Şu an normal Chrome kurulu, fakat Chrome beta kullanırken de aynı sorun mevcuttu
Sadece video izlerken olması çok ilginç bir hata. Normalde olsa ekran kartı sıkıntısı derdim ama daha önce hiç böyle bir sorun görmedim. Mesajım bulunsun takipteyim.
Bir kaç aydır çıkıyor, fakat çok nadir çıkıyordu. şu son 2-3 haftada ciddi anlamda artış gösterdi. Neredeyse izlediğim her 5 videodan 2'sinde şeritler geliyor. Oyunlarda'da her hangi bir performans kaybım yok. Hala ilk aldığım günkü gibi.
Chrome ayarlarından donanım hızlandırmayı kapatınca sorun düzeldi. Fakat neden öyle yaptığını hala anlamadım. Aydınlatacak birisi var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı