Youtube'la İlgili Önemli Mesaj

Bir anne çocuğuna bir bardak süt içirene kadar akla karayı seçer ama serserinin biri saniyeler içinde onu esrarkeş yapar.

Bir gün çocuğum bana "Enes Batur'u tanıyor musun? " diye sormuştu, biraz diye cevap vermiştim. Ona, sen nereden tanıyorsun diye sorduğumda, "okuldaki çocukların çoğu ondan bahsediyor" diye cevap vermişti.
Asla yasaklayıcı bir kimse olmadım, olmam da ama bu serseriyi tam o anda çocuğuma yasakladım. "Olur da görürsem bu hem laptop'una hem de cep telefonuna mal olacaktır!"
Enes Batur çocukların beynini kemiren bir kanserdir!

Arkadaşlar abartıyorsunuz Enes Batur'un çocuklar tarafından sevilmesinin sebebi çocuklara yönelik içerik üretmesidir. Bu çocuklar büyüdüğü zaman zaten zevkleri ve algıları değişeceği için farklı kanallara yöneleceklerdir. Bu kadar basit ayrıca çocuklardan kaba bir şekilde bunlar velet bilmem ne şeklinde konuşmanız komik.

Enes Batur çocukların beynini kemiren bir kanserdir!

Bir anne baba olarak gerçekten çocuğunuzun izleyeceği kanallardan kötü etkileneceğini düşünüyorsanız Chrome'da Video Blocker isimli uzantıyı kullanabilirsiniz. Youtube'da görmek istemediğiniz kanalları engelliyor. Kasıtlı olarak arasanız bile bulamıyorsunuz, ben bunu takip etmediğim ama saçma bir şekilde inatla karşıma çıkan kanallar için kullanıyorum. Bu sayede karşıma çıkma imkanları kalmıyor. :mutlu:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı