YouTube'un AdBlock politikası

243929

Hectopat
Birkaç gündür YouTube'un reklam engelleyici kullanan kullanıcılara 3 video hak tanıdığı reklam engelleyicileri kapatmadıkları takdirde YouTube kullanamayacakları iddiaları dolaşıyor. Sosyal'de böyle bir konu bulamadım bu yüzden soruyorum; bu durumla siz karşılaştınız mı, yapılacak bir şey var mı? Adblocksuz bir YouTube hayal edemiyorum.

İstedekdiklerini desinler kaldırmam.

İzlediğiniz videolardaki içerik üreticileri reklamlar sayesinde para kazanıyor, bence de fazla reklam gösteriyorlar. Ama yerinde bir karar.

Vanced kullanıyordum fixlenine Premiuma geçtim. Öğrenci indirmi ve cashback ile aylık 10 liraya geliyor. Bence afaki bir ücret de değil.
Konuya gelince adamların hakkı. Reklamlar sayesinde para kazanıyorlar.

Bari YT Premium'da uBlock Origin'e vs. izin verseler. Birsürü izleyici neyim var.

Bir de size böyle bir uyarı çıktı mı?

Opera bu durum'da ne yapacak?

Bari YT Premium'da uBlock Origin'e vs. izin verseler. Bir sürü izleyici neyim var.

Bir de size böyle bir uyarı çıktı mı?

Opera'nın böyle uyarıları engellediği özelliği de var:

Son düzenleme:
An itibariyle uyarıyla karşılaştım.

Uyarıyı görmezden geldim rastgele 3'ten fazla video değiştirdim henüz bir şey olmadı.

An itibarıyla uyarıyla karşılaştım.Eki Görüntüle 1965547

Uyarıyı görmezden geldim rastgele 3'ten fazla video değiştirdim henüz bir şey olmadı.
Maalesef o da geldi maksimum 3 video izleme hakkın var artık. İleride büyük ihtimal bunu abuse'layacak programlar çıkar ama şu an çok sıkıntılı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…