Ysense çalışıyor mu?

phwoonix_q2

Picopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, duyduğuma göre ysense adında uygulamadan anket cevaplayıp para kazanıyormuşuz. Biraz inceledim bazı kişiler günde 1 saat bakmakla ayda 50 dolar kazanmış. Deneyen oldu mu, çalışıyor mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
son günlerde keşfettiğim süper bir anket uygulaması daha önce appen gibi platformlarda çalışmıştım ama bu kadar hızlı şekilde elime para geçtiğini görmedim uygulamayı daha dün keşfettim bugün sabah bekleyen parayla birlikte 1.43 dolarım var herşey daha yeni başladı o yüzden biraz normal geliyor tahminimce ilerde daha fazla kazandırabilir çünkü okuduğum bir kaç diğer entryde adamların tek anketten 6 dolar kazandığını gördüm gerçekten şaşırtıcı öğrenci halimle akmasada damlar mantığıyla yapıyorum kurun bu denli arttığı dönemde 25 dolar payoneer güncellemesi gelmiş yeni bu sayede paranızı çekmeniz daha kolay olacak uğraşırsanız daha ilk ayda 25 dolar olabilir sadece anket kısmından bile. bu uygulamanın birde oyun kısmı var teklif yapılıyor şu uygulamayı yükleyin ve şu levele gelin diye karşılığında 40 dolara kadar paralar var ben çok tavsiye etmedim bu kısmı . şimdilik bu kadardı daha detaylı bilgi ve kayıt için şurayı kullanabilirsiniz Earn Free Cash Online | Make Extra Money With ySense

not: siteye ilk girdiğinizde anketler hemen gelmeyebilir, düzenli kontrol edilmeli. sabır işi biraz da. unutmamak için yer işaretleri çubuğuna ekleyebilir, gün içinde kontrol edebilirsiniz. offers (teklifler) bölümünde wannads anketleri var örneğin orayı da kontrol etmeyi unutmayın. yine offers bölümünde offertoro var. cep telefonunuza app indirerek (genellikle oyunlar) para kazanabilirsiniz. size ait hem ios hem android telefonunuz varsa kazancınızı ikiye çıkarabilirsiniz. yalnızca anket beklememek için bunları da yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı