Çözüldü Yüklenmekte olan sürücü bu bilgisayar için doğrulanmamış

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quadron

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda ekran parlaklığı ile ilgili bir sorun var, parlaklık sabit en düşükte artıyor gibi gözüküyor ama artmıyor.

Biraz araştırdım hemen hemen herkes Driver'lar güncel değil falan diyordu. Gerçektende öyleymiş Intel'den birkaç driver güncel değilmiş bazılarını güncelledim ama bir tanesi hata veriyor ve güncelleyemiyorum belki güncelleyebilsem parlaklık sorunu falanda çözülecek.

Bilgisayarın üreticisine başvurarak uygun sürücüyü edinin diyor nasıl yapacağımı anlamadım daha önce böyle sorunlar karşılaşmış arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,3 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
INF yöntemi ile yükleyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sürücüyü ZIP olarak indirip bu rehberdeki gibi yükleyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sürücüyü ZIP olarak indirip bu rehberdeki gibi yükleyin:

Markanın kendi sitesinden bir sürücü dosyası buldum ve indiriyorum sonra videodaki gibi deneyeceğim eğer işe yaramazsa tekrar mesaj atarım.
Teşekküre ederim.

Yukarıdaki hatayı aldığınıza göre bir sürücü indirdiniz ve kuramadınız. Intel GPU sürücülerini buradan indirebilirsiniz:

Yukarıdaki hatayı aldığınıza göre bir sürücü indirdiniz ve kuramadınız. Intel GPU sürücülerini buradan indirebilirsiniz:

Kendi sitesinde RAR olarak indirdim sürücüyü yine böyle bir hata verdi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,3 KB · Görüntüleme: 69
INF yöntemi ile yükleyin:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı