Yüksek boyutlu HDD'deki işletim sistemini düşük boyutlu HDD'ye geçirmek

Ayberkgrkn

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, başlık biraz tuhaf olmuş olabilir ama sizlerden teknik bilgilerinizi ve fikirlerinizi benimle paylaşmanızı isteyeceğim. Benim 2 adet HDD var. Birisi Samsung 1 TB 7200 RPM 3.5 inç 2016 üretim, diğeri markasını hatırlamadığım 320 GB 2.5 inç en az 2009 üretim.
Benim sorum ise 1 TB'daki Windows 10'umu diğer diske geçirip Warzone, GTA 5 gibi oyunlarda performans alabilir miyim onu merak ettim. Sizlerin görüşlerinize ihtiyacım var. Sevgilerle.

Merhabalar, başlık biraz tuhaf olmuş olabilir ama sizlerden teknik bilgilerinizi ve fikirlerinizi benimle paylaşmanızı isteyeceğim. Benim 2 adet HDD var. Birisi Samsung 1 TB 7200 RPM 3.5 inç 2016 üretim, diğeri markasını hatırlamadığım 320 GB 2.5 inç en az 2009 üretim.
Benim sorum ise 1 TB'daki Windows 10'umu diğer diske geçirip Warzone, GTA 5 gibi oyunlarda performans alabilir miyim onu merak ettim. Sizlerin görüşlerinize ihtiyacım var. Sevgilerle.
İmzanızda Kingston SSD Now 300 240GB yazdığını gördüm. Eğer sisteminizde SSD varsa Windows'u SSD üzerine kurun.

SSD'de başka bir işletim sistemi mevcut onu kullanmıyorum şimdilik.
240 GB'a iki işletim sistemi de sığar aslında. 320 GB'lık HDD 7200 RPM ise performans sabit kalır çok oynama olmaz ama yukardaki arkadaşın dediği gibi 5200 RPM ise performans düşüşü olur. Performans artışı için SSD'ye taşıyın.

Yeni konular

Geri
Yukarı