Yüksek CPU Kullanımı Düşük GPU Kullanımı

BirDostr

Decapat
Herkese iyi akşamlar. Bir kaç gün öncesine kadar hiçbir sorun yokken bugün battlefield 1 girdiğimde bu sorunla karşılaştım.
Daha sonra farklı oyunları da denedim sonuçlar ortada. Normalde almam gereken FPS değerini alamıyorum ayrıca işlemci %100 kullanılıyor. Ekran kartı driverlerini silip tekrar kurdum ama sorun hala çözülmedi yardım edebilecek var mi?
Güç seçeneklerinde dengeliyi seçince görev yöneticisinde 1,55 civarı gözüküyor işlemci. Yüksek performansı seçtiğimde ise 3,60 oluyor fakat FPS değerleri ve işlemci kullanımı oyun içinde aynı. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Sistemim :

AMD Ryzen 5 2600
GTX 1660 Tİ
2x8 DD4 RAM
550 Watt PSU

Dosya Ekleri

• bf1.jpg
    bf1.jpg
    301,4 KB · Görüntüleme: 495
  • gta.jpg
    gta.jpg
    173,4 KB · Görüntüleme: 413
  • rdr2.jpg
    rdr2.jpg
    252,7 KB · Görüntüleme: 425
  • cpu.jpg
    cpu.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 495
aynı dert arkadaşımın oldu bilmediği şeyi indirip keylogger yedi 2 gün içinde kredi kartı ve hesap bilgileri kullanıldı yani burdan şunu kast etmek isterim hesaplarını salla kredi kartı ile alışveriş fln yaptıysan direk bankayı arayıp güvene alın kartlarınızı

aynı dert arkadaşımın oldu bilmediği şeyi indirip keylogger yedi 2 gün içinde kredi kartı ve hesap bilgileri kullanıldı yani burdan şunu kast etmek isterim hesaplarını salla kredi kartı ile alışveriş fln yaptıysan direk bankayı arayıp güvene alın kartlarınızı
Eğer bilgisayarımızda kredi kartı bilgilerimiz yoksa ve internet sitelerindede kaydetmediysek genede kullanabilirlermi?

Yeni konular

Geri
Yukarı