Yüksek DPI sensörün keskinliğini arttırır mı?

hayvanormal

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5800x3d
rtx3070ti
b550
3600mhz cl18
Meslek
güvenlik görevlisi birazda çiftçi ama hayalleri baska
Evet arkadaşlar böyle birşey duydum, özellikle düşük hassasiyet oynayan oyuncular oyun içinde hassasiyet ayarını en düşüğe çekip mouse dpı ayarını yükseğe çekerek istedikleri hassasiyeti ayarlıyorlarmış.

Böyle birşey var mıdır? Dpı, sensör taraması ile ilgili olduğu için mi böyle bir etkisi var acaba? Varsa oyun içinde en düşüğe çekip, fare dpı ile mi hassayeti ayarlayayım. Tavsiyeniz nedir? ben fark hissetmedim ama emin olmak istedim.

Düşük hassasiyetli fps oyuncusuyum.
Farem zowie Ec1 3360 sensör

Evet arkadaşlar böyle bir şey duydum, özellikle düşük hassasiyet oynayan oyuncular oyun içinde hassasiyet ayarını en düşüğe çekip mouse DPI ayarını yükseğe çekerek istedikleri hassasiyeti ayarlıyorlarmış.

Böyle bir şey var mıdır? DPI, sensör taraması ile ilgili olduğu için mi böyle bir etkisi var acaba? Varsa oyun içinde en düşüğe çekip, fare DPI ile mi hassayeti ayarlayayım? Tavsiyeniz nedir? Ben fark hissetmedim ama emin olmak istedim.

Düşük hassasiyetli FPS oyuncusuyum.
Artırabilir gibi, en kötü 800 DPI 0.29 sens deneyin ilk olarak.

Artırabilir gibi, en kötü 800 DPI 0.29 sens deneyin ilk olarak.

Deneyeyim hocam, steam pubg oynuyorum ama cs2 ye geçmeyi düsünüyorum ilerleyen zamanlarda, şimdi oyun içinde en düşüğe çekip mouse de 800dpı dan baslayayım, eğer fark görmezsem bile ki farklı dpı ayarları ile biraz deneyip görmemiştim garanti olsun diye böyle devam etmeyi düşünüyorum 😂

Evet artırır.
400 DPI 0.725 sens ile 10000 DPI 0.029 sens eDPI açısından aynılar ama keskinlikte 10000 DPI çok daha iyi daha iyi oynuyorum yüksek DPI’da daha stabil atlama yapmadan gidiyor nişangah.

Evet artırır.
400 DPI 0.725 sens ile 10000 DPI 0.029 sens eDPI açısından aynılar ama keskinlikte 10000 DPI çok daha iyi daha iyi oynuyorum yüksek DPI’da daha stabil atlama yapmadan gidiyor nişangah.

Şu 2 ayarda bana uygun bu ayarlar ile oynayabiliyorum;
Dpı 400, oyun içi sens 10
DpI 3200 oyun içi sens 0

bunlardan tavsiyeniz 2. olurdu öyleyse

Evet artırır.
Benim dediğim sıkıntı yaratırsa bunu deneyebilirsin. @hayvanormal

Geri
Yukarı