Yükseltme Yaparken Ne Seçilmeli?

Ph0maX

Femtopat
Yer
Iğdır/Merkez
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİLİK
Windows 10'a yükseltme yaparken yükselt seçeneğinde sorun çıkıyor ve D: diskinde fotoğraflar var. Ben Özel seçeneğini seçsem o fotoğraflar D: dilinde kalır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'a yükseltme yaparken yükselt seçeneğinde sorun çıkıyor ve D: Diskinde fotoğraflar var. Ben özel seçeneğini seçsem o fotoğraflar D: Dilinde kalır mı?

Yükseltmeler ve formatlarda benim bildiğim sadece bir diski temizliyor eğer C: Diskini temizliyorsa D: Diskindeki her şeyiniz orada kalır.

Emin misiniz? Bir sorun çıkmaz değil mi?

Windows 10 zaten soruyor C: Diskinde windows.old klasörü oluşturup oyunlarınızı, dosyalarınızı, fotoğraflarınızı oraya biriktirellimi diye yani bunun D: Diskindede olacağının düşünüyorum şahsen ben yükseltirken D: Diskindeki dosyalarım silinmemişti.

Windows 10 zaten soruyor C: Diskinde windows.old klasörü oluşturup oyunlarınızı, dosyalarınızı, fotoğraflarınızı oraya biriktirellimi diye yani bunun D: Diskindede olacağının düşünüyorum şahsen ben yükseltirken D: Diskindeki dosyalarım silinmemişti.

O dosya içinde sadece Windows'un eski sürümünü tutmuyor mu? Kişisel dosyalar tutmuyor diye biliyorum.

O dosya içinde sadece Windows'un eski sürümünü tutmuyor mu? Kişisel dosyalar tutmuyor diye biliyorum.

Yani indirdiğim oyunları, fotoğrafları, dosyaları tutuyordu.

1622375311272.png

1 yıl önce attığım formattan sonra hala duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı