TikTok Fenomeni Neşet Turan, Korkunç Kaza Sonucu Hayatını Kaybetti

TikTok'ta bir adam vardi. Yuruyor boyle, kanal ismi de yuruyen adamlar. Gece yururken kamyon carpmis bu sefer, sanirim canli yayinda. Bu adamin cektigi yurume videolarindan ziyade mizah videolarinda gormustum, belki siz de bilirsiniz YouTube Shorts falan da izliyorsaniz. Enerji icecegi videosu ornegin. Müslümansa Allah rahmet eylesin diyelim. Ben bir kotulugunu gormedim.

Kaynak;

Gece zifiri karanlıkta herhangi bir reflektörsüz kıyafet ile yola yakın giderse olacağı bu. Allah rahmet eylesin ne diyelim.
Bence alakası yok hocam. Arkadaşı arkasından flaşı bile tutuyordu. Bence tırcı bilerek sürmüş gibi, çünkü adamlar en ama en sağdan yürüyor tırcı direksiyonu kırıp bilerek ezmiş gibi gibi..

TikTok'ta bir adam vardi. Yuruyor boyle, kanal ismi de yuruyen adamlar. Gece yururken kamyon carpmis bu sefer, sanirim canli yayinda. Bu adamin cektigi yurume videolarindan ziyade mizah videolarinda gormustum, belki siz de bilirsiniz YouTube Shorts falan da izliyorsaniz. Enerji icecegi videosu ornegin. Müslümansa Allah rahmet eylesin diyelim. Ben bir kotulugunu gormedim.

Kaynak;

Allah Rahmet eylesin çok sevdiğim biriydi.😌

Bence alakası yok hocam. Arkadaşı arkasından flaşı bile tutuyordu. Bence tırcı bilerek sürmüş gibi, çünkü adamlar en ama en sağdan yürüyor tırcı direksiyonu kırıp bilerek ezmiş gibi gibi..
Yani hocam her şey olabilir o konuda bir şey diyemem fakat dediğim gibi geceleri çok dikkatlı olmamız gerekiyor.

Daha önce tır ile uzun yolculuk yaptım, tırcının o adamı görmesi imkansız. Yürüyen Adamlar resmen intihara gitmişler o zifiri karanlıkta reflektör yok bir şey yok.

Daha önce tır ile uzun yolculuk yaptım, tırcının o adamı görmesi imkansız. Yürüyen adamlar resmen intihara gitmişler o zifiri karanlıkta reflektör yok bir şey yok.

Tirci yasliymis. 71 yasinda. Gormesi daha da zordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı