Yüz şekli nasıl oturur?

Dormmfor

Decapat
Daha fazla  
Yüzüm ve çenem(dudak ve çene ucu arası)uzun olduğundan burnum vs. güzel olsa bile yakışıklı olamıyorum. Bu durumu önlemek için ne yapmalıyım? Spora gitmek, kilo almak (170, 48 kilo), veya saçlarımı yan taraflara doğru mu atmalıyım?

Yaşın ve cinsiyetin ne bilmiyorum ama erkekler için ortalama 25 yaşına kadar tam oturmaz. Nasıl olmasını istediğine bağlı biraz da. 48 kilo çok az. Biraz kilo alırsan daha iyi olabilir. Sakal ve saç durumu da önemli tabi. Yüz şekline uygun olanı bulman lazım.

Yüzüne uygun saç modeli bul yüz tipin nedir eğer biliyorsan yüz tipini yaz saç modelleri diye arat en uygun olanı seç kendimden biliyorum uygun bir saç modeli ve 2-3 yıl sakız çiğneyip çene kası yapıp yüz hatlarımı ortaya çıkardım.

Yüzüne uygun saç modeli bul yüz tipin nedir eğer biliyorsan yüz tipini yaz saç modelleri diye arat en uygun olanı seç kendimden biliyorum uygun bir saç modeli ve 2-3 yıl sakız çiğneyip çene kası yapıp yüz hatlarımı ortaya çıkardım.
Hocam sorun yüz hatlarım değil gibi geliyor bana çünkü yandan belirgin, benim sorunum önden görünüm olduğundan yüz hatlarımı belirginleştirmek yardımcı olur mu emin değilim.

Hocam sorun yüz hatlarım değil gibi geliyor bana çünkü yandan belirgin, benim sorunum önden görünüm olduğundan yüz hatlarımı belirginleştirmek yardımcı olur mu emin değilim.

Benim de yüz hatlarım iyi ama yakışıklı değildim yüzüme uygun saç modeli bulunca yakışıklı oldum kendimi buldum.

Geri
Yukarı