Yüz ve saç yapima göre hangi saç modeli iyi gider?

Nobilium

Hectopat
Daha fazla  
Normalde saçlarımı kısa-orta tutar ve sağa kaldırırım ( robert downey jr. Saç modeli gibi) ama uzattigimda nasıl bir şekil yapsam bilemiyorum ve haliyle sağa yatirmaya devam edince resimdeki gibi kötü yanlar uzun ve sağa yatık duruyor. Uzun saçlı olmak da hoşuma gidiyor ama suratıma uygun modele ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• 20240207_211641.jpg
    20240207_211641.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 42
Normalde saçlarımı kısa-orta tutar ve sağa kaldırırım ( robert downey jr. Saç modeli gibi) ama uzattigimda nasıl bir şekil yapsam bilemiyorum ve haliyle sağa yatirmaya devam edince resimdeki gibi kötü yanlar uzun ve sağa yatık duruyor. Uzun saçlı olmak da hoşuma gidiyor ama suratıma uygun modele ihtiyacım var.
Hocam alnın geniş man bun iyi gidebilir bence dene bir

Arkaya toplamalı ve mesih tarzi saç modellerini hiç sevmiyorum
Hocam şu tarz bir şeyi bence deneyin. Bende hoşlanmıyordum ama bir arkadaşın önerisi ile uzattım şimdi tam tersi kısa saçtan hoşlanmıyorum. Hazır saçınız varken deneyin ilerde pişman olmayın :)

Hocam şu tarz bir şeyi bence deneyin. Bende hoşlanmıyordum ama bir arkadaşın önerisi ile uzattım şimdi tam tersi kısa saçtan hoşlanmıyorum. Hazır saçınız varken deneyin ilerde pişman olmayın :)
Saç uzun olduktan sonra yapılabilecek modelde fazlalaşıyor örneğin afrika örgüsü veya daha farklı şeyleride deneyebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230425_234854_Chrome.jpg
    Screenshot_20230425_234854_Chrome.jpg
    159,2 KB · Görüntüleme: 31

Saç uzun olduktan sonra yapılabilecek modelde fazlalaşıyor örneğin afrika örgüsü veya daha farklı şeyleride deneyebilirsiniz.
Saçlarimin önu seyrek benim, arkaya toplayıp alnimi iyice açıga çıkartmak istemiyorum. Bakimindan bahsetmiyorum bile vallahi ugraşilmaz.

Yanları kısaltıp önleri arkaya tarayabilirsin.

Şu tarzda denenebilir belki

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240207_215828_Chrome.jpg
    Screenshot_20240207_215828_Chrome.jpg
    155,3 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı