Yüz yüze eğitim hakkı biterse ne olur?

Theadore

Picopat
Okuldan atılma sonucu yüz yüze eğitim hakkının bitmesi sonsuza kadar mıdır? Yani okumak için tek çare açık lise mi oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki türlü okuldan atılma var birisinde tamamen örgün eğitim hayatın bitiyor diğerinde okul değiştirerek atılıyorsun. Hangisi olduğu önemli Eğer ilk dediğimse evet tek çare açık lise.

İki türlü okuldan atılma var birisinde tamamen örgün eğitim hayatın bitiyor diğerinde okul değiştirerek atılıyorsun. Hangisi olduğu önemli Eğer ilk dediğimse evet tek çare açık lise.
Okul değiştirerek atılma nedir?

Başka bir okula sevk ediyorlar sizi o okulda bir daha okuyamıyorsunuz. Örgün eğitimde kalıyorsunuz yani. İşlediğiniz suça bağlı bu olay.
Bende suç yok devamsızlıktan atıldım ama başka okulda örgün eğitimden okuyamıyor muyum?

Bende suç yok devamsızlıktan atıldım ama başka okulda örgün eğitimden okuyamıyor muyum?
Devamsızlıktan atıldıysanız seneye başka bir okulda okuyabilirsiniz eğer ilk defa kaldıysanız diye biliyorum. Okul yönetimine sormanız daha sağlıklı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…