Yukko'dan Alışveriş Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Tekrar konu açmamak adına N11 indirim günündeki yaptığım alışveriş hakkında bilgi veriyorum; Parça parça topladığım sisteme Yukko'dan Sharkoon Gold Zero 650w 80+ güç kaynağını 424 TL karşılığında satın aldım. Kargoyu açtığımda 550w olan güç kaynağı çıktı. Oysaki bana yolladıkları e-faturada dahi 650w olan modelin bilgileri vardı. Yoğunluktan hata yaptıklarını düşünerek Yukko ile iletişime geçtim ve bana ürünü kendilerine geri yollamam gerektiğini, ardından yapılacak işlem için tarafıma ulaşacaklarını söylediler. Belirttikleri kargo numarasından Yurtiçi kargoya ürünü teslim ettim ancak iletişim bilgilerimin hatalı girildiğini fark edince tekrar Yukko müşteri hizmetlerini aradım ve aslında satışta 650w modelinin olmadığını, yanlışlıkla bu modeli eklediklerini söylediler. N11 üzerinden iade talebi oluşturmamı istediler ben de uğraşmamak ve hata olmuştur diyerek iade talebi oluşturdum ve kargo ulaşır ulaşmaz iadem kabul edildi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı