Yulaf kilo aldırır mı?

Huseyintas33

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar spora yeni başladım şişman kategorisinde yer alıyorum. Okulların kapanmasıyla hafta içi ve hafta sonu. Uyandığım gibi sade Türk Kahvesi içiyorum. ardından vücut geliştirme hareketleri yapıyorum bundan 30 dakika sonrada kahvaltı yapıyorum. kahvaltı içeriği: 2 yumurta yarım simit, domates ve salatalık. akşamları yulaf içine muz ve süt karıştırıp yiyorum hafta içi yürüyüş + vücut geliştirme haftasonları ise sadece vücut geliştirme yapıyorum. amacım yağ yakıp kas kütlemi arttırmak. iyi günler
doğru mu yapıyorum bunu sormak istedim

Son düzenleme:
Merhabalar spora yeni başladım şişman kategorisinde yer alıyorum. Okulların kapanmasıyla hafta içi ve hafta sonu. Uyandığım gibi sade Türk Kahvesi içiyorum. ardından vücut geliştirme hareketleri yapıyorum bundan 30 dakika sonrada kahvaltı yapıyorum. kahvaltı içeriği: 2 yumurta yarım simit, domates ve salatalık. akşamları yulaf içine muz ve süt karıştırıp yiyorum hafta içi yürüyüş + vücut geliştirme haftasonları ise sadece vücut geliştirme yapıyorum. amacım yağ yakıp kas kütlemi arttırmak. iyi günler
doğru mu yapıyorum bunu sormak istedim
Yarım simit yiyip, yulaf kilo aldırır mı diye sormak biraz komik geldi.
Simit yemesen yeter dostum.

Yarım simit yiyip, yulaf kilo aldırır mı diye sormak biraz komik geldi.
Simit yemesen yeter dostum.
sonuçta sadece 2 öğün yiyorum sormak istedi sadece canım
Simit i çıkartım sabah yulaf tüketmelisiniz. Akşam enerji harcayamayacağın için karbonhidrat yememelisin kilo vermek istiyorsan.
kahvaltıdan önce ve akşam yemeğinden önce 2 kez yapıyorum spor

Naçizane tavsiyem
Uyandıktan sonra kahveni iç sabah orta zorlukta bisiklet çevir yani kardiyonu yap 1.5lt su tüket kardiyo süresince.
Kardiyo dan 1 saat sonra kahvaltını yap.
Antrenman öncesi öğününü al antrenmanını yap. Antrenman sonrası 40 dakika kardiyo yapabilirsin.
Antrenman sonrası sadece protein alabilirsin.(tavuk gibi)

Çok sağlıklı bir diyet yaptığınızı söyleyemem. Kas kütlenizi bu şekilde arttırmanız mümkün değil hatta kas yıkımınız çok yoğun olur. Aç kalarak formunuzu kazanamazsınız. Bence bir beslenme uzmanına danışın. Yemeyerek değil, sık ve az yiyerek ve ara öğünler yaparak ancak kilo verebilirsin.

Geri
Yukarı