Yulaf Nasıl Yenmeli?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Sizce yulaf nasıl yenmeli? Şahsen ben süte katarak yiyorum. Siz nasıl yapıyorsunuz?

Ben yulaf yemiyorum ama ablamin süte katarak yediğini gördüm. Baska turlu nasıl yenebilir ki zaten, yulaf sonuçta.

Ben süt ile yiyemiyorum. Direkt ağzıma atıyorum. Çerez gibi oluyor, süt midemi bulandırıyor.

Yoğurt ile de güzel oluyor, ama süte oranla biraz daha az koyun

Yıllardır favori stilim: sade yulaf ezmesi + süt + kuru üzüm.

Nadir yerim ama yaparsam genellikle şu şekil yapıyorum: Yulaf, süt, muzu eziyorum ve tarçın koyarak yiyorum.

Kaynamış suyu 2-3 dakika beklettikten sonra yavaş yavaş üzerine dökün. Aynı zamanda çatalla iyice yedirin. Sonra yarım ya da tam muzu doğrayıp içine katabilirsiniz.

Spora ilk başladığım günden bu güne kadar çok şükür hiçbir zaman şu yulafı yemekte zorlanmadım. Her zaman süt ve yulaf başka bir şey eklemedim.

Yarım paket probis katıyorum bir kase yulafa, süt ile tabii ki. Ancak böyle yiyebiliyordum. İlk önce azcık sütle probisi eziyorum, daha sonra yulafı koyup karıştırıyorum. Tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…