Yunanistan'da AVM önerisi

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba, ailecek Yunanistan'a geldik.
Gezmek için AVM arıyoruz ancak bir türlü bulamadım sürekli farklı şeyler çıkıyor.
Tam yolumuzun üstünde olması lazım şu anda Thassos adasındayız İstanbul'a dönerken yolumuzun üstünde olması gerekiyor.
İstanbul taraflarında olsun yani Yunanistan içinde.

The mall atina ve golden hall. Ne kadar yolunun üstünde bilemem ama.
Teşekkür ederim konumlarına bakıp karar vereceğim.

The mall atina ve golden hall. Ne kadar yolunun üstünde bilemem ama.
Baktım da ikisi de birbirinden uzak ve yolumuzun tam tersine gidiyor 😒

Xbox 9. Nesil kolunu yarı fiyatına alabiliyoruz buradan bu yüzden de gitmek istiyordum aslında.

Yinede sağolun artık bir şeylere bakacağız.

Teşekkür ederim konumlarına bakıp karar vereceğim.

Baktım da ikisi de birbirinden uzak ve yolumuzun tam tersine gidiyor 😒

Xbox 9. nesil kolunu yarı fiyatına alabiliyoruz buradan bu yüzden de gitmek istiyordum aslında.

Yine de sağ olun artık bir şeylere bakacağız.

Yunanistan da fazla güzel AVM yok. Kol alacaksan yönünü azıcık daha değiştirip yarı fiyatına getirebilirsin. Türkiye'deki vergilere maruz kalmak zorunda değilsin.

Ayrıca atina diğer şehirlerden daha güzel ve hoş. Yunanistana gittiysen görmen gereken şehirlerden biri.

Yunanistan da fazla güzel AVM yok. Kol alacaksan yönünü azıcık daha değiştirip yarı fiyatına getirebilirsin. Türkiye'deki vergilere maruz kalmak zorunda değilsin.

Ayrıca atina diğer şehirlerden daha güzel ve hoş. Yunanistana gittiysen görmen gereken şehirlerden biri.
Ailem özellikle Thassos adasını tatil yeri olarak gördüğü için buraya geldi. Hepi topu 4 günümüz daha var türkiyeye dönmek için. İkna edemem de başka şehire gitmeyi zaten buradan kol almayı kafaya taktım. Buralarda elektronik mağazası vb görürsek ilk işim oraya girmek olacak. Öneriniz için teşekkür ederim dediğiniz şehire gitmeyi de bir soracağım çünkü İstanbul'a döndükten 1 gün sonra uçak biletimiz var antalyaya gidiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı