Yurt dışı ekran kartı getirmekte sıkıntı çıkar mı?

fair0

Hectopat
Daha fazla  
Babam yakın zaman içinde Rusya'dan dönecek, dönmeden önce RX 580 8 GB ekran kartı almak istiyorum. 2.700 TL ruple ile 7.000 civari uçak ile gelecek, uçakta sıkıntı çıkar mı? Rusya VPN ile bir siteden baktım Trendyol gibi %50 indirimliydi kargonun içinde sadece ekran kartı cikiyor, kağıt filan yok. Ne gibi sıkıntılar çıkabilir çıkmaması için ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221229-121918.png
    Screenshot_20221229-121918.png
    306,2 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır RX 580 8 GB alaçam kanka 2. el güvenmiyorum ve burada ceyhan da 1660 satan yok bütçeme göre.
O siteden alacağın kartın 0 olduğuna nasıl emin olabiliyorsun? Sadece kart çıkıyor diyorsun, nasıl güveneceksin? RX 580 çıkalı neredeyse 5-6 yıl olacak. Adamlar mining'in tavan yaptığı dönemde kartı saklayıp şimdi mi satıyorlar dersin?

Geçen bir video izledim, tamircinin videosuydu adam yurt dışından laptop almış ama açılmıyormuş meğer tamir görmüş falan, ASUS'a iade etmeye çalışmışlar kullanıcı hatası demiş.

O siteden alacağın kartın 0 olduğuna nasıl emin olabiliyorsun? Sadece kart çıkıyor diyorsun, nasıl güveneceksin? RX 580 çıkalı neredeyse 5-6 yıl olacak. Adamlar Mining'in tavan yaptığı dönemde kartı saklayıp şimdi mi satıyorlar dersin?

Siteden fiyatlarına baktım. Babam eğer gidebilirse teknoloji magzasına gidip alabilir.

Geçen bir video izledim, tamircinin videosuydu adam yurt dışından laptop almış ama açılmıyormuş meğer tamir görmüş falan, ASUS'a iade etmeye çalışmışlar kullanıcı hatası demiş.

O adam görmeden almıştır. Orada mağaza varsa elle alacak sıfır.

Geri
Yukarı