Yurt dışı ile nasıl kripto para transferi yapılır?

HIFZI

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba. Türkiye'de PayPal olmadığı için kazandığım para yurtdışındaki arkadaşımın hesabında para yatıyor. Bana en ucuz yoldan nasıl gönderebilir, bilginiz var mı?
  • TransferWise ile gönderebilir.
  • Binance Crypto hesabımı veririm, oradan yükler.
  • Kendi hesabını açarak bana ETH gönderebilir.

İkinci yol bana mantıklı geliyor ama Binance hesabımı askıya alır mı, riske girer mi ondan korkuyorum. Güvenden yana bir sıkıntım yok. Teşekkürler.

Binance BUSD, kripto borsalarından LTC veya düşük komisyonlu coinler. LTC 0.2$ alıyor transferde. Binance üstünden Binance'ye BUSD komisyonsuz. BEP20 kodunuzu verirsiniz oda Withdraw sekmesinden gönderebilir. Aynı şekilde LTC Litecoin ağı ile.
Ancak siz kendi hesabınıza kendi adınıza olan banka hesabından para atılıyor Binance Türkiye'de riske gerek yok.

Binance BUSD, kripto borsalarından LTC veya düşük komisyonlu coinler. LTC 0.2$ alıyor transferde. Binance üstünden Binance'ye BUSD komisyonsuz. BEP20 kodunuzu verirsiniz oda Withdraw sekmesinden gönderebilir. Aynı şekilde LTC Litecoin ağı ile.
Ancak siz kendi hesabınıza kendi adınıza olan banka hesabından para atılıyor Binance Türkiye'de riske gerek yok.
teşekkürler araştıracağım

Yeni konular

Geri
Yukarı