Yurt dışı iPhone 14 Pro alınır mı?

fizzy

Hectopat
25.000₺ civarına buldum. 8 ay kullanabiliyorum. Geri kalan 8 ay farklı bir telefonla ya da ikinci el 6S-7 alıp hattı ona takıp diğer telefona arama geliyormuş, o şekilde de kullanabilirim. Mantıklı mı? Hattı diğer telefona takıp 14 Pro'ya nasıl geldiğini tam bilmiyorum, bilen biri açıklayabilirse iyi olur. Şu an iPhone 11 kullanıyorum.Yurt dışı alınan iPhone telefonlar gelen güncellemelerı sıkıntısız alıyor mu ?

İcloud sayesinde diğer telefondada çalıyor. Mesela bende iPad var, telefonum çalınca ondanda açıp konuşabiliyorum.

İcloud sayesinde diğer telefondada çalıyor. Mesela bende iPad var, telefonum çalınca ondanda açıp konuşabiliyorum.
Almak mantıklı olur mu? Elimdeki telefonu satıp düzgün bir iPhone modeline geçiş yapamıyorum tr cihaz olarak.Yurt dışına döndüm bende.Deneyimlerini aktarabilir misin?

Hocam ben yurtdışı iPhone 14 pro aldım 6 binken kayıt ettirmiştim. Fakat iki telefon kullanmanın çok rahat olacağını düşünmüyorum. Diğer telefonu yakın tutman lazım çalması için.

Hocam ben yurtdışı iPhone 14 pro aldım 6 binken kayıt ettirmiştim. Fakat iki telefon kullanmanın çok rahat olacağını düşünmüyorum. Diğer telefonu yakın tutman lazım çalması için.
Diğerini zaten yanımda taşıyacağım.Olmazsa 4 ay farkı telefonla idare ederim diyorum ancak ne kadar rahat olur orası tartışılır evet.

Güncellemeleri sıkıntısız alıyor mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı