Yurt dışı iPhone 14 vs 13 Pro

Morgan.jones

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 ay sonra filan telefon alacağım ve iPhone 13 Pro ile 14 arasında kaldım. Tabii alacağım telefonlar yurt dışı sıfır olacak. Bir yandan yeni iPhone 14 almak istiyorum hem güncel hem de satması kolay 1.5 yıl sonra bir üst modele geçmeyi düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım? Siz olsanız hangisini tercih ederseniz?

Arkadaşlar, 2 ay sonra filan telefon alacağım ve iPhone 13 Pro ile 14 arasında kaldım. Tabii alacağım telefonlar yurt dışı sıfır olacak. Bir yandan yeni iPhone 14 almak istiyorum hem güncel hem de satması kolay 1.5 yıl sonra bir üst modele geçmeyi düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım? Siz olsanız hangisini tercih ederseniz?
14 alınmaz hocam. 13 pro bin basar.

Hoc.

Hocam paranız var ise 14 alın derim arada işlemci gibi bazı değişimler var.

iPhone 14'ün işlemcisi 13 Pro ile aynı. Öyle olunca 13 Pro'nun ekranı ve kamerası falan zaten daha iyi olduğundan 14 almak için bir sebep kalmıyor.

iPhone 13 Pro genel manada daha güçlü bir cihaz, iPhone 14 o cihazın üzerine hiçbir şey katmıyor tam tersine malzeme, panel ve üçüncü kamerayı alıyor sizden 😁.

Geri
Yukarı