Yurt dışı iPhone 7 kapandıktan sonra ne yapılmalı?

Bence iPhone 7'yi satıp.
Bunu alabilirsiniz.

Yurt dışından geldiği için garantisi yok ben kullanıyorum şu anda ve memmunum.
Android almam.

O telefonu sat belki koleksioncu filan bulursun.
Kaça satabilirim ?

Ya pasaport kaydı yaptıracaksınız, ya da 2.el olarak uygun fiyatlardan satacaksınız. En mantıklısı kullanılabildiği kadar kullanıp satmak.
1. Pasaport kaydı nasıl oluyor ? Amerikadan gelen bir tanıdığımız kendi pasaportuyla kayıt yaptırsa olur mu ? Ücreti nedir ?
2. Kaça satabilirim ben bu cihazı ? (Cihaz 128 GB)

Ya pasaport kaydı yaptıracaksınız, ya da 2.el olarak uygun fiyatlardan satacaksınız. En mantıklısı kullanılabildiği kadar kullanıp satmak.

1. Pasaport kaydı nasıl oluyor? Amerika'dan gelen bir tanıdığımız kendi pasaportuyla kayıt yaptırsa olur mu? Ücreti nedir?
2. Kaça satabilirim ben bu cihazı? (Cihaz 128 GB)

1-Pasaport kaydı için son 3 ay(?) içinde yurt dışına çıkmış olmanız lazım. Bu şartı sağladıktan sonra e-Devlet üzerinden 2849TL vererek kayır yaptırabilirsiniz. Amerika'dan gelen tanıdığınız kendi pasaportuna kayıt yaptırırsa uzun bir süre sadece onun adına kayıtlı hatları telefonda kullanabilirsiniz.

2-Fiyat konusunda pek bir fikrim yok cihazın kozmetik durumunu bilmediğim için. Dolap ve sahibindene bakarak az çok bir fiyat çıkarabilirsiniz.

Böyle bir sorunu varsa maksimum 4000-5000.

128 GB sorunsuz 7 Plus'ı 4800e aldım 1 ay önce. O kadar edeceğini hiç sanmam.

1-Pasaport kaydı için son 3 ay(?) içinde yurt dışına çıkmış olmanız lazım. Bu şartı sağladıktan sonra e-Devlet üzerinden 2849TL vererek kayır yaptırabilirsiniz. Amerika'dan gelen tanıdığınız kendi pasaportuna kayıt yaptırırsa uzun bir süre sadece onun adına kayıtlı hatları telefonda kullanabilirsiniz.

2-Fiyat konusunda pek bir fikrim yok cihazın kozmetik durumunu bilmediğim için. Dolap ve sahibindene bakarak az çok bir fiyat çıkarabilirsiniz.

128 GB sorunsuz 7 Plus'ı 4800e aldım 1 ay önce. O kadar edeceğini hiç sanmam.
3000 Üstü falan yeter hocam. Zaten 2500 Lira falan birikmişim var. Hedefim 8 Plus almak. En kötü 7 Plus alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı