Yurt dışı kayıtlı iPhone 8 almak

Hat kısmı öyle değil istediğin hattı takıp kullanabilirsin. Cihazı şuan satıyorsa büyük ihtimalle cihazı kaydettirmişlerdir sıkıntı olmaz yani. Ama satıcıya güvenmediyseniz almanızı önermem.

Satan kişi yurtdışından gelmişse pasaport ile 2000 civarı bir ücret ödeyerek imei'sini kayıt ettirebiliyor. İphone cihazlara imei çakılamıyor. (o başka cihazdan imei atma dediğiniz şey.) Tabi o 2000'i de sizden alır. O fiyata değmez almayın. Yurtiçi kayıtlı cihaz bulursunuz daha uygun fiyata.

Satan kişi yurtdışından gelmişse pasaport ile 2000 civarı bir ücret ödeyerek imei'sini kayıt ettirebiliyor. İphone cihazlara imei çakılamıyor. (o başka cihazdan imei atma dediğiniz şey.) Tabi o 2000'i de sizden alır. O fiyata değmez almayın. Yurtiçi kayıtlı cihaz bulursunuz daha uygun fiyata.
Anladığım kadarıyla cihaz zaten kayıtlı. Arkadaş IMEI’sinden sorgulayabilir.

Hat kısmı öyle değil istediğin hattı takıp kullanabilirsin. Cihazı şu an satıyorsa büyük ihtimalle cihazı kaydettirmişlerdir sıkıntı olmaz yani. Ama satıcıya güvenmediyseniz almanızı önermem.

İlan başlığına "Yurt dışı kayıtlı iPhone 8" yazmış.

Merhaba.
Çok temiz bir iPhone 8 buldum ve fiyatı da 2 bin TL ama yurt dışı kayıtlıymış.
Şimdi bunu tam olarak anlamıyorum ama şöyle söyleyeceğim, ben mesela bu telefonu alsam evde çalışmayan bir telefonun IMEI numarasını buna aktarsam telefon düzeliyor mu?
Ayrıca başka telefonun IMEI numarasını başka telefona nasıl atarız?

Apple cihazlara IMEI yazmak mümkün degil şu anda cihazı kullanmak istiyorsanız ülkeye tekrar giriş yapmış gibi gün almak bu da geçici çözüm pasaport kaydı için sizin kullanmanız için sizin pasaport ve ülkeye 120 içinde giriş yapmış olmanız gerekiyor

Dost tavsiyesi Apple cihazın kayıtlı olmasına dikkat edin aksi halde size masraf olarak geri döner.

Geri
Yukarı