Yurt dışı lise eğitimi için iyi ülke hangisi?

Lise eğitimime yurt dışında devam etmek istiyorum, en iyi olanakları sunacak ülke sizce hangisi?
Şimdiden teşekkürler.

Sen yurt dışı eğitimine bu gözle bakıyorsan yolun açık olsun.
Hangi dili biliyorsun gelecekle hedeflerin neler öyle her yurt dışına çıkan milyoner olmuyor maalesef.

Hangi dili biliyorsun gelecekle hedeflerin neler öyle her yurt dışına çıkan milyoner olmuyor maalesef.
Milyoner olmaktan kimse bahsetmedi.
Hangi gözle bakıyor muşum?
Ben sadece dünya üzerindeki ülkelerden hangisi bir öğrenciye verebileceği değeri diğer ülkelere nazaran daha iyi veriyor. Yani hangi ülkede en iyi eğitimi alabilirim onu öğrenmek istedim.
Yanlış anladıysam eğer kusura bakmayın.

Bu nasıl saçma bir cevaptır? Sorulan soru lise eğitimi için hangi ülkeyi tercih etmeliyim, sen milyonerlikten bahsediyorsun.

Ben sadece dünya üzerindeki ülkelerden hangisi bir öğrenciye verebileceği değeri diğer ülkelere nazaran daha iyi veriyor. Yani hangi ülkede en iyi eğitimi alabilirim onu öğrenmek istedim.

Ben de kazandığım burs sayesinde 11. sınıfı Amerika'da okuyacağım 1 yıl boyunca. Ancak eğer ki bir ülke seçecek olsaydım, İngiltere veya Kanada'ya gitmeyi isterdim. Tavsiyem ise eğer2. bir dil bilmiyorsan ana dili İngilizce olan bir ülkeye gitmeni tavsiye ederim.

Bu nasıl saçma bir cevaptır? Sorulan soru lise eğitimi için hangi ülkeyi tercih etmeliyim, sen milyonerlikten bahsediyorsun.

Ben de kazandığım burs sayesinde 11. sınıfı Amerika'da okuyacağım 1 yıl boyunca. Ancak eğer ki bir ülke seçecek olsaydım, İngiltere veya Kanada'ya gitmeyi isterdim. Tavsiyem ise eğer2. bir dil bilmiyorsan ana dili İngilizce olan bir ülkeye gitmeni tavsiye ederim.
Tebrikler.

Hocam dilini bilmediğin bir ülkede ne yapmayı düşünüyorsun.
Örnek veriyorum otomotiv için Almanya güzel bir tercih olabilir.
Yani hangisinde daha güzel eğitim olduğundan ziyade ilgi alanın ve bildiğin diller daha önemli.

Sen milyonerlikten bahsediyorsun.

Yurt dışına çıkan her kişinin belki de hayali budur ona nazaran söyledim.
Eğer hayalinde milyoner olmak yok diyorsan öyle de ama olduğuna eminim.
Yani demek istediğim eğer konuya direk ülke ve şehir olarak bakarsan baştan kaybedersin idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı