Yurt dışı Redmi Note 11 Pro ne kadar eder?

beyfendiyunus

Zeptopat
Daha fazla  
Yurt dışı kayıtlı bir Redmi Note 11'im var. 128 GB ve hiçbir kusuru yok, bir tek güç tuşu çalışmıyor çizik dahi yok kaça satabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satamazsınız büyük ihtimal çünkü yurt dışı kayıtlı telefonlar sadece sizin üzerinize olan SIM kart ile çalışır.

Yurt dışı kayıtlı bir Redmi Note 11'im var. 128 GB ve hiçbir kusuru yok, bir tek güç tuşu çalışmıyor çizik dahi yok kaça satabilirim?
Şimdi resmi yolla mı kayıt edildi telefon yoksa telefoncu da IMEI mi attırıldı orası da önemli. Eğer resmi yolla kayıt edildiyse yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kayıt ettiren kişinin adı altında olan sim kartlarda çalışıyor. Eğer telefoncuda ımeı falan atıldıysa bildiğim kadarıyla telefonu sıfırlanması sonrasında ımeı gidiyor olması lazımdı ve güncelleme önerilmiyordu bu cihazlara.

Şimdi resmi yolla mı kayıt edildi telefon yoksa telefoncu da IMEI mi attırıldı orası da önemli. Eğer resmi yolla kayıt edildiyse yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kayıt ettiren kişinin adı altında olan SIM kartlarda çalışıyor. Eğer telefoncuda IMEI falan atıldıysa bildiğim kadarıyla telefonu sıfırlanması sonrasında IMEI gidiyor olması lazımdı ve güncelleme önerilmiyordu bu cihazlara.

Telefoncuda atılmıştı IMEI sıfırlayıp satarsam sizce ne kadar alırım üstüne biraz para koyup bilgisayar almam lazım.

Telefoncuda atılmıştı IMEI sıfırlayıp satarsam sizce ne kadar alırım üstüne biraz para koyup bilgisayar almam lazım.
Dostum telefoncuya versen max 4 bin TL verir gibime geliyor.
Kişiye satarsan şuan baktım öyle telefoncularda yazılan tutar 5500 tl ile 7 bin TL arasında geziyor ki o kadar verir mi kullanıcı orası da bilinmez.
Let go ile sahibinden tarzi sitelere koyun fiyat analizi yaparak sonra bekleyin ama dediğim gibi çok yüksek meblağ para edeceğini zannetmiyorum.

Dostum telefoncuya versen Max 4 bin TL verir gibime geliyor.
Kişiye satarsan şu an baktım öyle telefoncularda yazılan tutar 5500 TL ile 7 bin TL arasında geziyor ki o kadar verir mi kullanıcı orası da bilinmez.
Letgo ile sahibinden tarzi sitelere koyun fiyat analizi yaparak sonra bekleyin ama dediğim gibi çok yüksek meblağ para edeceğini zannetmiyorum.

Sizce tahmini kaç haftada satabilirim acaba.

Sizce tahmini kaç haftada satabilirim acaba.
Net bi zaman vermek zor.
Yd ürün piyasası son kayıt ücretlerinden sonra durma noktasına gelmiştir artık.
Özellikle i phone kısmı.
Bahsettiğiniz model Android telefon IMEI atılabilir ama kesin güvencesi olmadığı için insanları tereddüte sokabilir. Bu yüzden hiç alıcı bulmamanız bile olabilir.
Hadi desem gurbetçi arkadaşlar bakar belki falan onlarında zannetmiyorum kullanacağını.

Yeni konular

Geri
Yukarı