Yurt dışı Xiaomi Redmi Note 11s Android 13 yapılırsa IMEI gider mi?

Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)

Kusura bakmayın konuyu upluyorum ama yapabildiniz mi bende şu an Android 12 var mıu sürümü 13.0.9 buna ben güncelleme yapmasam böyle kalsa IMEI atılırmı biraz araştırdım da Android 11 olması lazımmış IMEI atılabilmesi için yani eski sürüme geri dönmem gerekmiş yardımcı olur musunuz tekrardan kusura bakmayın

Telefonu Irak'lı komşumuz var oradan sıfır alıp getirdi.
Kayıt işlemi nasıl yapıldı

Kusura bakmayın konuyu upluyorum ama yapabildiniz mi bende şu an Android 12 var mıu sürümü 13.0.9 buna ben güncelleme yapmasam böyle kalsa IMEI atılırmı biraz araştırdım da Android 11 olması lazımmış IMEI atılabilmesi için yani eski sürüme geri dönmem gerekmiş yardımcı olur musunuz tekrardan kusura bakmayın
Hocam IMEI atmak için Android sürümü illa 11 olmak zorunda değil diye biliyorum.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın konuyu upluyorum ama yapabildiniz mi bende şu an Android 12 var mıu sürümü 13.0.9 buna ben güncelleme yapmasam böyle kalsa IMEI atılırmı biraz araştırdım da Android 11 olması lazımmış IMEI atılabilmesi için yani eski sürüme geri dönmem gerekmiş yardımcı olur musunuz tekrardan kusura bakmayın.

Benim telefoncu tanıdığım var ona verdim bende Android 12 yüklü IMEI ATI'lı vaziyette Android 13 de daha IMEI atılmıyor dedi.

Kayıt işlemi nasıl yapıldı.

Hocam IMEI atmak için Android sürümü illa 11 olmak zorunda değil diye biliyorum.

IMEI arttırdım kayıtlı parası telefonun parası kadar hocam öğrenciyim durumum desteklemiyor.

Benim telefoncu tanıdığım var ona verdim bende Android 12 yüklü IMEI ATI'lı vaziyette Android 13 de daha IMEI atılmıyor dedi.

IMEI arttırdım kayıtlı parası telefonun parası kadar hocam öğrenciyim durumum desteklemiyor.

Reis benim şu anki tel kaçak senin ki gibi Android 12 var 13.0.9 sürümü global IMEI atılır ve kapanmaz değil mi peki dirençli IMEI mi atıldı yoksa normal mi internet de IMEI atılabilmesi için Android 11 olması ve güncelleme yapılmamsı gerek diyor.

Mesajlar karışmış hocam öbür arkadaşa yazmıştım.
IMEI atıldıktan sonra güncelleme note 11S de olmuyor.

@p4l44 hocam yeni konu açın orda yardımcı olalım. Burda mesajlar karışıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı