Yurt dışına nasıl adapte olacağım?

312971

Hectopat
Makaleler
4
Yurt dışına gidiyoruz ailecek. Ama içimde burkulmuş bir his var, oturmuş düzenimi bırakıp gidiyorum ve uzun bir süre dönmeyeceğim. Gerek çevre, gerek düzen olarak nasıl adapte olurum?

Yurt dışına gidiyoruz ailecek. Ama içimde burkulmuş bir his var, oturmuş düzenimi bırakıp gidiyorum ve uzun bir süre dönmeyeceğim. Gerek çevre, gerek düzen olarak nasıl adapte olurum?
Beni de götür, sana sırrı vereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendinizi çevreye adapte etmek zor olur. Ben de 3 tane şehir değiştirdim. Arkadaş çevrem falan hep geride kaldı ama zamanla adapte olursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam emin olun çok daha iyi arkadaşlar olsun ortam olsun mekanlar olsun ekonomik durum olsun.Kızlar/Erkekler olsun(!)

Dostum. Zamanla alışırsın, ben sürekli ev değiştirdim, arkadaş, okul ortamım sürekli değişti ve bundan kaynaklı çok psikolojik problem yaşadım ama sonrasında düzeliyor insan, yani merak etme adapte olursun ve bu arada ne de olsa yurt dışı gittiğin ülkenin ekonomisi %99 ihtimalle bizimkinden iyi olacak ve daha rahat olacaksın bu yüzden adapte olman daha kolay olur.

Hocam onlar da insan. Kasmanıza gerek yok. Buradakilerden pek farkları yok. Gittiğiniz ülkeye göre değişir ama genel anlamda daha anlayışlı olabiliyorlar. Yani kısaca alışmanız uzun sürmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…