Yurt dışından gelen cihaza IMEI yükleme

Forumcax

Kilopat
Daha fazla  
Xiaomi Note 9 telefon alacağım çok uygun fiyata. Şu an kullandığım Samsung cihazın IMEI numarasını telefoncuya girdirirsem ileride patlama durumu olur mu veya bu tür işlem yapıp sorun yaşayan hiç oldu mu?

IMEI'den daha çok yazılım güncellemesinden dolayı sıkıntı çıkartabiliyor.

Zaten kaçak imei tespit edilip patlarsa cezası 200 TL falan yeni imei almaktan ucuz yani. Ama sorun olacağını sanmıyorum arkadaşımın telefonuna imei atmıştım vaktinde.

Note 8 vardı yurt dışından geldi TR IMEI ve yazılımı kurduk cihaz arama yapamadı falan çöp oldu tavsiyem o işlere girme.

Zaten kaçak IMEI tespit edilip patlarsa cezası 200 TL falan yeni IMEI almaktan ucuz yani. ama sorun olacağını sanmıyorum arkadaşımın telefonuna IMEI atmıştım vaktinde.

10 kere tespit edilse IMEI parasına denk geliyor. Ki 10 kere tespit edene kadar yeni telefon almış olur.

Note 8 vardı yurt dışından geldi TR IMEI ve yazılımı kurduk cihaz arama yapamadı falan çöp oldu tavsiyem o işlere girme.

İşini bilen birine IMEI yükleteceğim. Arama yapamama durumunu ilk defa gördüm. Hangi durumlarda ortaya çıkıyor bu durum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…