Yurt dışından gelen ekran kartlarının garantisi

Bozor

Picopat
Merhabalar yurt dışında tanıdıklarım var ve oralarda birkaç tane kart stoğu buldum. Garantileri konusunda hiçbir bilgim yok yardımcı olur musunuz? Biri İngiltere'de diğerde Almanya'da 2'sinden de söyleyebilirim ama şu an stoğu İngiltere'de buldum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almanya Amazon 2 yıl garantili. TR garantisinden daha kaliteli diyebilirim benim gözümde.

Diğer Amazon'lar 30 gün garantili, EVGA marka almayacaksan Almanya dışında alışveriş yapmanı tavsiye etmem.

Amazon.de ve EVGA global garanti dışında TR dışından kart almak kumardır dostum.

Evga Global garanti veriyor onun dışında Zotac 1 yıl ve Gigabyte ' nin de bazı modelleri 1 yıl garanti veriyor. Gigabyte ve Zotac' ı fatura tarihinden belli süre içinde kayıtettirmen lazım. Onun dışında bildiğim kadarıyla hiçbirinin garantisi yok. Bir sorun da İngiltere' deki alınan yere geri yollanması var ki o da çok masraflı bir iş, kısacası garantisiz ürün.
Bunlar dışında Amazon.de 2 yıl garantisi var. Fr' nin de olabilir.

Almanya Amazon 2 yıl garantili. TR garantisinden daha kaliteli diyebilirim benim gözümde.

Diğer Amazon'lar 30 gün garantili, EVGA marka almayacaksan Almanya dışında alışveriş yapmanı tavsiye etmem.

Amazon.de ve EVGA global garanti dışında TR dışından kart almak kumardır dostum.
Almanya amozun 2 yıllık garantisi amazon üstünden kullanılan bir garanti mi Türkiye'de resmi yerlerde geçer mi ve amazon haricinde Almanya'da saturn mağazası var İngiltere'de currys pc world var buralar hakkında garanti bilgin var mı ?
Evga Global garanti veriyor onun dışında Zotac 1 yıl ve Gigabyte ' nin de bazı modelleri 1 yıl garanti veriyor. Gigabyte ve Zotac' ı fatura tarihinden belli süre içinde kayıtettirmen lazım. Onun dışında bildiğim kadarıyla hiçbirinin garantisi yok. Bir sorun da İngiltere' deki alınan yere geri yollanması var ki o da çok masraflı bir iş, kısacası garantisiz ürün.
Bunlar dışında Amazon.de 2 yıl garantisi var. Fr' nin de olabilir.
evga ve zotac kartları almak istemiyorum gigabyte bakabilirim o modelleri nerden oğrene bilirim

Geri
Yukarı