Yurt dışından iPhone 13 alırken nelere dikkat edilmeli?

sedatpekmez

Femtopat
Daha fazla  
Selam, Gürcistan'dan iPhone 13 almayı düşünüyorum. Model numarası vs nelere dikkat etmem gerekiyor? Türkiye'de de 1 yıl garantisi olan model tek nano simli model midir?

Selam, Gürcistan'dan iPhone 13 almayı düşünüyorum. Model numarası vs nelere dikkat etmem gerekiyor? Türkiye'de de 1 yıl garantisi olan model tek nano simli model midir?

IMEI numarası sorgulattığınızda Marka/Model kısmında iPhone 13 yazıyorsa hiçbir sıkıntı yoktur.

IMEI numarası sorgulattığınızda Marka/Model kısmında iPhone 13 yazıyorsa hiçbir sıkıntı yoktur.
Hocam Gürcistan'da mağazadan 0 alınacak cihaz. Asıl merak ettiğim garanti olayı. Bir de nano tek sim olanı almam gerekiyor değil mi?

Hayır tüm modeller için geçerli 1 yıl uluslararası garantisi. Mağazadan aldığınız anda başlar garantiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…