Yurt dışından karavanla arazi motoru getirmek

ecsaglikoglu

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Yaz sonu yurt dışına (Bulgaristan) seyahate cikacagim ve aklımda bir soru var. Daha önce yurt dışında yaşamadım. Türkiye'den otobüsle Bulgaristan'a gidip, orada karavan kiralayıp (uluslararası seyahat hizmeti sağlayan markalar var) kiraladigim bu karavanın arkasına bir de cross motor satın alıp koysam, ülkeye girdikten sonra İstanbul'da cross motoru bırakıp karavanla Bulgaristan'a dönsem, karavanı teslim etsem sonra da otobüsle evime dönsem herhangi bir sorun yaşar mıyım? Cross motorlar arazi odaklı olduğu icin trafik tescil belgesi vb gerekmeyecektir diye tahmin ediyorum ama gereken başka herhangi bir belge var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Millet laptop getirsem sorun olur mu diye soruyor siz motor diyorsunuz. Herhangi bir kontrolde sınır kapısında rüşvet vermeden geçebileceğinizi düşünmüyorum.

Millet laptop getirsem sorun olur mu diye soruyor siz motor diyorsunuz. Herhangi bir kontrolde sınır kapısında rüşvet vermeden geçebileceğinizi düşünmüyorum.
Hocam parça parça getirsem ne gibi bir problem yaşarım ayrıca trafikte kullanmayacağım ki bunun icin benim mantığımda nispeten daha kolay olması gerekiyor.

Hocam parça parça getirsem ne gibi bir problem yaşarım ayrıca trafikte kullanmayacağım ki bunun icin benim mantığımda nispeten daha kolay olması gerekiyor.
2-3 şişe alkol için bile aramada rüşvet istiyorlar bu tür bir girişim hiç duymadım ama rahat getirebileceğinizi hiç sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı