Yurt dışından laptop getirmek sorun olur mu?

AsilTÜRK

Decipat
Irak'a gitme durumum var, gitmisken bir de sağlam bir laptop alıp geleyim diyorum. TR'ye sokmada bir sorun olur mu?

Kutusu açık bir şekilde sokarsanız sorun olmaz, yani daha önce kullanmışsınız gibi.

Neden Irak? Orada bulunabilir mi bu tür cihazlar? Garanti sorun olabilir bir de Türkçe klavyeniz olmaz. Onun dışında sorun olmaz diye düşünüyorum.

Kutusunu açıp kişisel eşyanız gibi getirebilirsiniz. 2 gün önce Irak'taydım ve 2 adet kapalı kutu telefon ve AirPods pro getirdim bir sorun olmadı.
Hocam tr ile fiyat farkı nasıl oluyor?
Buradaki ortalama laptoplar 20kdan başlıyor üst düzey bi laptop ıraktan almaya kalksam bana ne kadara patlar?

Neden Irak? Orada bulunabilir mi bu tür cihazlar? Garanti sorun olabilir bir de Türkçe klavyeniz olmaz. Onun dışında sorun olmaz diye düşünüyorum.
Bunu düşünmedim ha. Nasıl çözebilirim acana bu durumu

Bunu düşünmedim ha. Nasıl çözebilirim acaba bu durumu

@AsilTÜRK laptop fiyatlarından haberim yok ama diğer ürünlerde neredeyse fiyatın yarısına geliyor ki doğuda yaşadığım için yol masrafı da pek yok.

Yaşayacağınız tek sorun Türkçe klavyeli laptop bulmak. Muhtemelen Türkçe Q klavye bulamazsınız ama İngilizce bulabilirsiniz.

Türkçe klavyeyi dert etme sıkıntı yaşamıyorsun zaten İngilizce olsa bile tek sorun garanti olur yurt dışından alınan cihazlarda garanti olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…