Yurt dışından Xbox one controller satın almak

Takeshi Kovacs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Merhabalar. Xbox one controller + wireless adapter'ini satın almak istiyorum. Yurt içi çok pahalı olduğu için yurt dışından getirtmek istiyorum. Aklımda olan siteler shop4tr, amazon ve nanokatalog. Amazon'un 110 TL civarı bir kargo ücreti var, o yüzden Shop4tr adlı siteye yöneldim. Burda kargo ücreti yok ve ürün 340 TL. Benim kafama takılan bu ürün gümrüğe takılır mı? Site hakkında kafamda az çok resim oluştu fakat bu gümrük olayını hiç bilmiyorum, ilk defa yurt dışından ürün satın alacağım. Bu ürün için maksimum 350 ₺ site önerilerinizi bekliyorum.

Yurtdışından daha uyguna geleceğini sanmıyorum. Kargo ücreti ve vergisi var bunun daha. Amazon.com'dan baktım vergi ve kargo dahil toplam 400 TL'yi aşıyor.

Hepsiburada'dan zaten ikisini 370 TL gibi bir rakama alabiliyorsun. Yurtdışından almak çok avantajlı değil.

Yurtdışından daha uyguna geleceğini sanmıyorum. Kargo ücreti ve vergisi var bunun daha. Amazon.com'dan baktım vergi ve kargo dahil toplam 400 TL'yi aşıyor.
Yukarıda zaten yazmıştım. Kargo ücretinden dolayı shop4tr adlı siteye yöneldim.
Hepsiburada'dan zaten ikisini 370 TL gibi bir rakama alabiliyorsun. Yurtdışından almak çok avantajlı değil.
Bluetooth aparatı alıp delirmek istemediğimden dolayı(anlık kopmalar, takılmalar, araya telefon vs. cihaz girdiğinde parazit etkisi yaratması) adaptörünü düşünüyorum sadece.

Yukarıda zaten yazmıştım. Kargo ücretinden dolayı shop4tr adlı siteye yöneldim.
Bluetooth aparatı alıp delirmek istemediğimden dolayı adaptörünü düşünüyorum sadece.
Shop4tr sitesi yurtdışından gönderim yapıyorsa vergi ödersiniz.

Avrupa ülkeleri için %18, diğer ülkeler için %20.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı