Yurtdışı İş Bulma Kurumları

Pottoya

Centipat
Arkadaşlar Türkiye'de yurtdışında iş bulma hizmeti sağlayan kurumlar var mı? Aracı olmadan bunu yapmam biraz zor görünüyor. Araştırmalar yaptım fakat tek başıma yapamayacağıma karar verdim. Bu tür iş bulma ve çalışma vizesi hizmetleri sağlayan kurumlar varsa bilgilendirirseniz sevinirim. Başka bir tavsiyeniz varsa yazmanızı isterim. Şimdiden teşekkürler.

Hangi ülke? Nasıl bir iş? Çalışma iznin var mı o ülkede? Öyle kafana göre aracı bulursan neyin yok neyin var süpürürler.

Hangi ülke? Nasıl bir iş? Çalışma iznin var mı o ülkede? Öyle kafana göre aracı bulursan neyin yok neyin var süpürürler.
Ülke Hollanda şuan 18 yaşındayım sayısal öğrencisiyim derslerim iyi fakat bu sene üniversite şehrimde tutmadığı için gitmedim. Garsonluk tecrübem var otel yada fabrika üretim işlerinde çalışabilirim. İlk amacım üniversite okumak tabi ki onun için gitmek istiyorum. Ama bu işler parasız olmuyor. Bilginiz varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Ülke Hollanda şuan 18 yaşındayım sayısal öğrencisiyim derslerim iyi fakat bu sene üniversite şehrimde tutmadığı için gitmedim. Garsonluk tecrübem var otel yada fabrika üretim işlerinde çalışabilirim. İlk amacım üniversite okumak tabi ki onun için gitmek istiyorum. Ama bu işler parasız olmuyor. Bilginiz varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
Okul okuyacaksan öğrenci vizesi ile gitmen gerek. Çalışma iznin olacağını sanmıyorum o yüzden yüklü miktarda paraya ihtiyacın olduğunu sende biliyorsun. 18 yaş çalışma vizesi de vereceklerini düşünmüyorum sen şehrindeki en iyi üniversiteyi kazanmaya bak en iyisi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı