Yurtiçi Kargo gelmedi

acar92

Hectopat
1640366414227.png

Corsair HS50 Pro satın almıştım kargom Yurtiçi Kargo gelecekti ben gölcükte oturuyorum dağıtım başladığında okuldaydım, en geç 5'te evdeydim ve bu zamana kadar çıkmadım zaten saat 2 de gelen aile üyem var oda evden hiç gitmedi sizce bu olay bizim suçumuz olup başiskeleye gidip oradan mı almamız gerekiyor yoksa fazla kargo olduğu gelemediler de yarınki dağıtımda mı verilecek?

Dosya Ekleri

• 1640366151944.png
    1640366151944.png
    13,7 KB · Görüntüleme: 44
Eki Görüntüle 1250526

Corsair HS50 Pro satın almıştım kargom Yurtiçi Kargo gelecekti ben gölcükte oturuyorum dağıtım başladığında okuldaydım, en geç 5'te evdeydim ve bu zamana kadar çıkmadım zaten saat 2 de gelen aile üyem var oda evden hiç gitmedi sizce bu olay bizim suçumuz olup başiskeleye gidip oradan mı almamız gerekiyor yoksa fazla kargo olduğu gelemediler de yarınki dağıtımda mı verilecek?
Bazen kuryeler kargolara yetişemiyor. Mesai saatlerini geçinde de ertesi güne devrediyor. Eğer ki geldiler evde yoktunuz o zaman gidip almanız gerekiyor. Birkaç kez başıma geldi. Evde bulamayınca tekrar dağıtım yapmıyorlar. Trendyol Exp. hariç

Hayır, mesai saati dolmuş vs. olabilir. Kendileri tekrar getirir.

Yanlış bilmiyorsam evinize gelemediler tekrar dağıtıma çıkacak.

Bazen kuryeler kargolara yetişemiyor. Mesai saatlerini geçinde de ertesi güne devrediyor. Eğer ki geldiler evde yoktunuz o zaman gidip almanız gerekiyor. Birkaç kez başıma geldi. Evde bulamayınca tekrar dağıtım yapmıyorlar. Trendyol exp. Hariç.

Teşekkürler arkadaşlar o zaman mecbur yarını bekleyeceğim artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı