Yurtiçi Kargodan gelen alakasız mesaj

Hajexu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün telefonuma böyle bir mesaj geldi. Benle uzaktan yakından alakası yok ne sipariş verdiğimi hatırlıyorum ne de bu ismi. Tam olarak neden olduğunu anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

1624290863106.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün telefonuma böyle bir mesaj geldi. Benle uzaktan yakından alakası yok ne sipariş verdiğimi hatırlıyorum ne de bu ismi. Tam olarak neden olduğunu anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eki Görüntüle 1077390
Linke sakın tıklamayın. Virüs olma ihtimalı yüksek. Bu ara böyle dolandırıcılar türedi.

Hatalı telefon numarası verilmiş büyük ihtimal. Zamanında telefon gelmişti cüzdanınızı ve ehliyetinizi kaybetmişsiniz bulduk gelin bankadan alın diye.

Defalarca dil döktüm, sizin işte gelip alın dedi. En sonunda benim ehliyetim yok cüzdan taşımam bu numarayı nereden buldunuz dedim gerçek ortaya çıktı 1 numara yanlış tuşlamışlar.

İşin komik kısmı isimde neredeyse aynıydı ve yerde yakındı, aslında gidip alsaydım bedavadan ta o zaman ehliyet sahibi olucaktım. :)

Telefon yanlış girilmiştir ama siz yine bir arayın bilgi almaya çalışın en kötü şikayet var'a yazın oradan geri dönüş sağlasınlar size.

Geri
Yukarı