Yuta Okkotsu'nun ceketi nereden bulunur?

irsuya

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Aliexpress'te satılanların alayı naylon ve doğrudan cosplay giyim ürünleri. Yanında yüzük, saç ve alt takım da geliyor. Cosplay yapılması için üretilen ürünlerle ilgilenmiyorum. Yuta'nın ceketinin aynısı da olmak zorunda değil, çok uzak kalmadıkça benzer olabilir, misal yakası farklı olmasın.

28bdf3abf4ccc5f3458d9a6063ee2679_proc.jpg

@oglcn

Hocam araştırdım fakat aynısına benzer bulmak bile zor hatta Yuta'nınkine benzer hiç olmayabilirde. Yuta'nın ceketi özel bir ceket, Yuta sorunlu biri olduğu için Jujutsu Lisesi ona özel bir kıyafet tasarlamış yani mangaka Yuta'nın ceketini özel olarak çizmiş.

Gene de az da olsa benzerini bulmak isterseniz üniforma ceket olarak araştırın (şef ceketleri çıkıyor ve biraz da olsa Yuta'nınkine benzer).

Hocam araştırdım fakat aynısına benzer bulmak bile zor hatta Yuta'nınkine benzer hiç olmayabilirde. Yuta'nın ceketi özel bir ceket, Yuta sorunlu biri olduğu için Jujutsu Lisesi ona özel bir kıyafet tasarlamış yani mangaka Yuta'nın ceketini özel olarak çizmiş.

Gene de az da olsa benzerini bulmak isterseniz üniforma ceket olarak araştırın (şef ceketleri çıkıyor ve biraz da olsa Yuta'nınkine benzer).
Tesekkurler. Gormemisim mesaji.

Yeni konular

Geri
Yukarı