Z270 ve i7 6700K sisteme Windows 7 Pro 64 bit kurmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nfscarbon7

Hectopat
Daha fazla  
Windows 7 Pro X64 veya Ultimate 64 bit dusunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurabilirsin de amaç ne ki? Sisteminden verim almamak mı istiyorsun? DX12 de yalnızca Windows 10'a var. Onu da geçtim güvenlik açısından da Windows 10'dan eski sürümlerin artık kullanılmaması gerektiği konusunda kesin karara varıldı son günlerde. Windows 10 kur.

Windows 7 mi kaldı? :) 8 senelik işletim sisteminine bu kadar hayranlık nereden geliyor anlamıyorum. :) Hiç bir avantajı yok. Windows 10 kurmak zorunluluk gibi bir şey bu dönemde. :)

Oldu olucak Windows 7 kullanan üyeleri de banlayin. Hatta hâlâ Android 6 veya iPhone 6 kullanan varsa onları da banlayin. Geçen sene aldığı montu giyen forum üyeleri varsa gerçekten de çok ayıp. Lütfen özelden mesaj atın sizin yeriniz yok burada. Ya hep ya hiç.

Bilmediğiniz iki şey var. Bunları öğrendikten sonra verdiğiniz örnekleri tekrar gözden geçirin derim:
  1. İlk olarak Windows 7'den 10'a yükseltme yapmak ücretsiz, 7 lisansınız varsa Windows 10 için en ufak bir ücret ödemiyorsunuz.
  2. Ayrıca Windows 7; Microsoft tarafından desteği sonlanmış, güvenlik riski olan, güncel sistemlerle tam uyumlu olmayan ve bu sistemlerde sorun yaratan, 10 yıllık bir işletim sistemidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı