Z370A Prime ile SanDisk Extreme Pro 500GB uyumlu mu?

Aolzarin

Kilopat
Yer
Kocaeli/Gebze
Merhaba, "SanDisk Extreme Pro 500GB M.2 NVMe 3D SSD 3400 MB/s okuma 2500 MB/s yazma, siyah - sdssdxpm2-500G-G25" SSD satın aldım. Anakartım ise ASUS Z370A Prime. Anakartım da bu SSD'yi kullanabilecek miyim? Anakart sitesinden araştırma yaptım ama pek anlamadım kafam karıştı, sizlere sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, "SanDisk Extreme Pro 500GB M.2 NVMe 3D SSD 3400 MB/s okuma 2500 MB/s yazma, siyah - sdssdxpm2-500G-G25" SSD satın aldım. Anakartım ise ASUS Z370A Prime. Anakartım da bu SSD'yi kullanabilecek miyim? Anakart sitesinden araştırma yaptım ama pek anlamadım kafam karıştı, sizlere sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanırsınız.

Bilgi için sağolun. Anakartta bu ssd yi takabileceğim 2 yer var. Birisi Ekran kartı yuvasının hemen üstünde. Diğeri de sağ alt köşede. Hangisine takacağım ? İkisine de uyuyor fiziki olarak öyle görünüyor lakin ne fark var onu anlayamadım. Bir videoda adam sağ alta takıyor o da üzerini soğutma pedi ile kapatabildiği için. "Yukarı ya takmıyorum çünkü soğutması yok yuvanın" diyordu bunu da öğrenirsem iyi olur.

Bilgi için sağ olun. Anakartta bu SSD'yi takabileceğim 2 yer var. Birisi ekran kartı yuvasının hemen üstünde. Diğeri de sağ alt köşede. Hangisine takacağım? İkisine de uyuyor fiziki olarak öyle görünüyor lakin ne fark var onu anlayamadım. Bir videoda adam sağ alta takıyor o da üzerini soğutma pedi ile kapatabildiği için. "yukarı ya takmıyorum çünkü soğutması yok yuvanın" diyordu bunu da öğrenirsem iyi olur.

Tek SSD kullanacağın için ikisine de takabilirsin.
Alttakinin soğutucusu varsa ona tak.

1624550907255.png

Yeni konular

Geri
Yukarı