Z607 Alınır Mı?

retrower

Kilopat
2000 TL'ye kadar 5.1 ses sitemi tavsiyesi arıyorum. Hem pc hem TV için. Öncelik TV tabiki. Z607 işimi görecektir diye düşünüyorum, sizce değer mi 1.300 TL'ye?

Ne kadara almıştınız ne zaman hocam? Bir de z607 ile farkları nelerdir?
Optik ve Koaksiyel bağlantıları yok sanırım her ikisinde de. Bu paralara olmasını isterdim aslında

Ne kadara almıştınız ne zaman hocam? Bir de z607 ile farkları nelerdir?
Optik ve Koaksiyel bağlantıları yok sanırım her ikisinde de. Bu paralara olmasını isterdim aslında
Ben 3 sene önce 150 TL'ye almıştım indirim vardı 300 TL'den düşmüştü. Yüksek bass gücü veriyor z607. Ekstra olarak Bluetooth koymuşlar, yanında kumandası da var uzaktan sesi açıp kısabiliyorsunuz. Çok işinize yarıcaktır kumanda. Buffer iyi konumlandırmışlar direk bass'ı size vericek. SD kart girişi ve USB girişi koymuşlar. Bunlar z506'da yok. Ses konusunda endişeniz olmasın.

Çok teşekkür ederim, kabloyla bilgisayara bağladıktan sonra, Televizyona bluetooth ile bağlanabilir miyiz acaba? Yoksa kabloyu sökmek mi gerekir acaba
Ses yüksekliği ne kadardı z506 da? Sizi tatmin ediyor muydu? Müstakil evde yaşayanlar için z607 yüksek ses sağlar mı

Çok teşekkür ederim, kabloyla bilgisayara bağladıktan sonra, Televizyona bluetooth ile bağlanabilir miyiz acaba? Yoksa kabloyu sökmek mi gerekir acaba
Ses yüksekliği ne kadardı z506 da? Sizi tatmin ediyor muydu? Müstakil evde yaşayanlar için z607 yüksek ses sağlar mı
Evet kabloyla bağlıyken bluetooth ile bağlanabilirsin. Ben apartmanda yaşıyorum ve çeyrek ses gayet güzel oluyor. Müstakil evde çok iyi ses vereceğini düşünüyorum z607. Tabi hoparlörü eşit şekilde dağıtırsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı