Z77A-G45 Sistem Toplama

norm_life

Hectopat
İyi günler arkadaşlar bugün bir sistem topladım. Vatan Bilgisayardan tabi fiyatibiraz uçuk haftasonu vatanın sözde %25 indirimini bekleyip sisteminsiparişini vermeyi düşünüyorum. Son kez size göstermek istedim tavsiye almak için.

nvbzn.jpg
[/URL][/IMG]

Mouse olmamış, termal macun da almana gerek yok zaten anakartın fanında da olacaktır, ekstra aldığın fanla da gelecektir.

1150 sanırım ama onlarda pahalı biraz şimdiki sistem 2-3 yıl götürür diye düşünüyorum. :) hdd ye gelirsek 500 gb hdd im var o yüzden listeye koymadım , ssd yi sonra almayı planlıyorum.

1150 sanırım ama onlarda pahalı biraz şimdiki sistem 2-3 yıl götürür diye düşünüyorum. :) hdd ye gelirsek 500 gb hdd im var o yüzden listeye koymadım , ssd yi sonra almayı planlıyorum.

Pahalı diye kaçma derim çünkü ileride LGA1155 daha az destek görecek Intel taraftarları tarafınca. Yeni soket tipine geçmeniz sistemin ömrünü en az 2-3 yıl daha arttırır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı