Zalman R1 vs Dark N10 vs Dark Samurai

VForOyuncu

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da söylediğim gibi bu kasalar arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

DARK N10 USB 3.0, 5x12cm Fan, Fan Kontrolcülü, Pencereli ATX Kasa
Dark Samurai USB 3.0, 5x12cm Fan, 1x14cm Fan, Pencereli ATX Kasa
Zalman R1 Mid Tower Kasa Siyah / PSU YOK

Alacağım Sistem:
Msı B150 Gaming M3
İntel Core i5 6400
Kingston HyperX Fury 8 GB DDR4 2133Mhz CL14
Westernd Digital Blue 1TB 64MB 7200Rpm
Kingston HyperX Fury 120GB
RX 480 özel soğutmalı modellerini bekliyorum.
Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze Aktif PFC Güç Kaynağı

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman R1'i almayı düşünüyorsan gidip yerinde incele derim kasa hem ufak hemde plastik bende almıştm iade edip dark n10 aldım. N1o biraz daha büyük R1'den daha ferah içi şuan piyasadaki N10'lar nasıl bilmiyorum ama benim aldığım N10'un malzeme kalitesi de gayet iyi üstünde 2 fan kontrolcü ve 5 fanla geliyor. Kablo ve güç kaynağı saklama kutusu da artısı kabloları güzel toplayıp yerleştirdin mi zaten kapaklar çok rahat kapanıyor ve çok temiz görünüyor. Dark Samurai hakkında bir bilgim yok.

Son düzenleme:
Dark V10
Zalman R1'i almayı düşünüyorsan gidip yerinde incele derim kasa hem ufak hemde plastik bende almıştm iade edip dark n10 aldım. N1o biraz daha büyük R1'den daha ferah içi şuan piyasadaki N10'lar nasıl bilmiyorum ama benim aldığım N10'un malzeme kalitesi de gayet iyi üstünde 2 fan kontrolcü ve 5 fanla geliyor.Kablo ve güç kaynağı saklama kutusu da artısı kabloları güzel toplayıp yerleştirdin mi zaten kapaklar çok rahat kapanıyor ve çok temiz görünüyor. Dark Samurai hakkında bir bilgim yok.

Dark V10 kasa kaç watt güç kaynağı alıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman R1'i almayı düşünüyorsan gidip yerinde incele derim kasa hem ufak hemde plastik bende almıştm iade edip dark n10 aldım. N1o biraz daha büyük R1'den daha ferah içi şuan piyasadaki N10'lar nasıl bilmiyorum ama benim aldığım N10'un malzeme kalitesi de gayet iyi üstünde 2 fan kontrolcü ve 5 fanla geliyor.Kablo ve güç kaynağı saklama kutusu da artısı kabloları güzel toplayıp yerleştirdin mi zaten kapaklar çok rahat kapanıyor ve çok temiz görünüyor. Dark Samurai hakkında bir bilgim yok.

Saol dostum peki bişey sormak istiyorum mavi ledler gece kullanırken çok sıkıntı çıkarıyormu yani oda masmavi felan oluyormu ? :D

Saol dostum peki bişey sormak istiyorum mavi ledler gece kullanırken çok sıkıntı çıkarıyormu yani oda masmavi felan oluyormu ? :D
Egzoz fanı ledsiz ön ızgaradan zaten çok az ışık sızıyor zaten genel anlamda öle çok parlak bi ışığı da yok fanların. Genellikle bende bilgisayarı gece kullanıyorum hatta bazen açık bırakıp yatıyorum yatağın tam karşısında olmasına rağmen rahatsız etmiyor.

Egzoz fanı ledsiz ön ızgaradan zaten çok az ışık sızıyor zaten genel anlamda öle çok parlak bi ışığı da yok fanların. Genellikle bende bilgisayarı gece kullanıyorum hatta bazen açık bırakıp yatıyorum yatağın tam karşısında olmasına rağmen rahatsız etmiyor.

Anladım hocam çok teşekkür ederim.

Dark V10

Dark V10 kasa kaç watt güç kaynağı alıyor?
Çok über olmamak üzere standart boyutlarda olan hemen hemen bütün güç kaynaklarını içine sığdırabilirsiniz. Ben cx750m ile kullanıyorum şuan kullandığım güç kaynağından daha kalıplı bir gövdeye sahip olan rm850 yide montajdan önce denemiştik sığıyor ama trafo kadar 2000w lık bir güç kaynağının sığacağını sanmam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı