Zalman S4 Plus vs Aerocool kasa

rukibamba

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Network Sistem Mühendisi,Producer,DJ

Arkadaşlar bu ikisi arasında kararsız kaldım. Siz hangisini önerirsiniz?

Önünün tamamen mesh olması sebebiyle Aerocool tavsiye ederim ancak bu kasanın fanları Molex bağlantıya sahiptir ve renkleri FRGB şeklindedir. Alırsanız buna dikkat etmenizde fayda var.

Önünün tamamen mesh olması sebebiyle Aerocool tavsiye ederim ancak bu kasanın fanları Molex bağlantıya sahiptir ve renkleri frgb şeklindedir. Alırsanız buna dikkat etmenizde fayda var.

Teşekkür ederim fakat öyle olmasını bir zararı var mı ki? Yani ileride aynı CM boyutunda ARGB alıp takarım olur mu? En azından fiyat olarak da daha uygun. Fakat o marka ürünleri kullanmadım marka nasıldır bilginiz var mı?

Teşekkür ederim fakat öyle olmasını bir zararı var mı ki? Yani ileride aynı CM boyutunda ARGB alıp takarım olur mu? En azından fiyat olarak da daha uygun. Fakat o marka ürünleri kullanmadım marka nasıldır bilginiz var mı?
Hayır herhangi bir zararı yok. Ben de aynı kasaya sahibim ve üzerinde olan tüm fanları çıkarıp kendi isteğime göre farklı bir RGB fan seti aldım. Büyük ve tamamen mesh olması sebebiyle gayet iyi soğutma sağlıyor kasa. Bu konuda çok memnunum ancak marka konusunda çok bilgim yok. Ortalama bir kalitede diyebilirim, belki biraz daha üzerindedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı