Zalman Z11 Plus Kasaya Modifikasyon Önerisi

Happy

Decapat
Bilgisayarımı ciddi bir revizyona soktum. Sistemin her şeyini adeta OHAL ilan etmiş gibi titizlikle değiştirdim. Ryzen 7 1800X'li bir sistemim var ekran kartımda yakında geliyor Nanokatalog üzerinden aldım. Fakat Zalman Z11 Plus kasam var. Pencerelerini ayırıyorum ve komple boya, desen tasarımı için çalısıyorum.

Aklımda çılgınlıklar var. Siz de buna yardımcı olabilirsiniz. Zalman kasalarda üst kısımda power tuşunun arkasında telefon koymak için bir bölüm var Hızlı ve Öfkeli filminde Toretto’nun sürdüğü Charger tarzı motoru olan bir maket arıyorum sadece motor lazım.

O kısma motoru yerleştirme planım var gerekirse motoru da boyayabilirim sıkıntı değil. Bana motor önerebilir misiniz? Maket V8'de olabilir 8 silindirli tarz motor satan yer var mı? Son olarak ise Kasaya ne değişiklik yapabilirim sizin önerileriniz neler? Aklımda fazlasıyla şey var ama fikir fikirdir. Şimdiden teşekkürler! 🙈😊👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı